Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót lenne érdemes...

Melyik autót lenne érdemes ezek közül megvenni? Skoda Octavia, Seat Toledo stella, Alfa Romeo 156, Opel Astra, Opel Vektra

Figyelt kérdés

-2002 évjárat körülire gondoltam.


-Melyik a legjobb ár/érték arányban? :)


2012. márc. 5. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem:

En ezek kozul a Skodat valasztanam jo kis autok nem fordulnak meg utannad az utcan ha ilyennel jarsz de jo valasztas.

-Seat Toledo szintugy

-Alfa egy igazi olasz kocsi, szep es nagyon meg lehet szeretni de sokat is lehet ra kolteni

-Ezek kozul szerintem a leggyengebb az Opel, mind minosegben mind tartossagban.

2012. márc. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az alfa egy zabagép, 10-11 l. simán...nem venném meg az tuti, szerintem octavia.
2012. márc. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az alfa ingyen se kéne...


Octavia, vagy Vectra! Ezek nagyon megbízhatóak és nincs velük gond!

2012. márc. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ismerős csak szív a C Vectrájával ( állandó elektromos gondok). Lehet csak 1 a 10 000ből.

Azt is megnézném, amikor egy Alfa 156JTD bekér 10-11 litert ( nem volt kikötés, hogy benzines :P ) ( írhatnám, hogy 156ból csak a facelift utánit, de a 2002es már az )

Az Octavia igazi faék egyszerűségű igénytelen autó :)


Ha kényelem kell akkor Vectra, Alfa 156. Ha ócsó fenntartás akkor szerintem Octavia.

2012. márc. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2hete volt szerencsém egy Alfa 156 1.6hoz, benzines az igaz, és csak lestem hogy többet eszik mint a 20éves 2.0 Calibram. Második voltam.
2012. márc. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy nettó 1300 kilós autót nem 1.6os motorral kellene megvenni. Haveromnak is volt Octavia II. 1.4 (0km-rel vette). Ő is csodálkozott, amikor városban bekérte a 15 litert. :)
2012. márc. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
@2 te biztosan anelkul is tudod, hogy mennyit eszik, hogy egyaltalan szoba kerult volna a motorizaltsaga. Ha meg lenne Budapest TV, ott biztos kaphatnal egy musort.
2012. márc. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Skoda Octavia-t választanám. Biztonságos, kényelmes, stb.
2012. márc. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a Vectra is benn van a felsorolásban és 2002 évjárattól már van C is ebből a gts a legszebb, tartja az árát kevés van belőle olcsón fenntartható és szép:)
2012. máj. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!