Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 2. generációs Skoda Fabia...

Egy 2. generációs Skoda Fabia megfelelő autó egy friss jogsisnak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
én Opel Astra H-val kezdek remélhetőleg novemberben, friss jogsival, nem rácsing autónak lesz..
2012. márc. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne lenne megfelelő?
2012. márc. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Megfelel. Ezenfelül javaslom a golfot és az astrát!
2012. márc. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vagy a Vw polo, opel corsa?!
2012. márc. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Polon tanulok vezetni, de ilyen autónk van itthon, gondolkoztunk azon, hogy biztosra megyünk és veszünk nekem egy másikat nehogy ezt törjem össze, de ez az autó a szívemhez nőtt már...
2012. márc. 8. 17:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért törnéd össze? Ha megtanulsz autót vezetni (és ez nem egyenlő azzal hogy van jogosítványod, tudni is kell az autót vezetni, érteni kell hozzá), akkor nem azon kell agyalni hogy "jajj mikor töröm össze".
2012. márc. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha már van Polo a családban és szeretitek akkor mindenképp egy Polo vásárlását javaslom.

Édesanyámnak is ilyen autója van és nagyon bevált. Semmi baja nincs. Ablakmosó folyadék utántöltésen kívül még sosem nyitottam fel a motorháztetőt...! Olajcserén kívül még nem

2012. márc. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nyitottam fel egyszer sem a motorháztetőt!


Olajcserére, 15 000km -ként viszem! Mobil ESP 5w30 típusú olajat kap amitől gyönyörűen jár a motorja!

(Márkaszervizbe nem hordjuk, mert rossz tapasztalataink vannak róluk...)


Szintén a Polo mellett szól, hogy a Fabia kissé fapados belül. Kopogós műanyagok, a váltógomb többnyire nem bőrborítású, csillapítottan visszacsapódó 'kapaszkodók' hiánya stb...


[link]


[link]


[link]

2012. márc. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jajj, elnézést. Az ilyen alatt a Fabiára gondoltam, de én is félreértettem mikor visszaolvastam... Viszont az tény hogy a Polo belseje sokkal jobban tetszik, de sajnos anyagi okokból kifolyólag nem tudjuk megengedni magunknak.
2012. márc. 9. 18:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Látom nagyon kínálgatják a Golfot, jó is, de nem a benzines. Ha mégis sikerül hozzájutni egyhez, akkor mindenképp dízelt vegyél.
2012. márc. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!