Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 195/65 15ös nyári...

Rukki kérdése:

Milyen 195/65 15ös nyári gumit vegyek?

Figyelt kérdés

Üdv

Idén kell nyári gumit vennem,néztem a teszteket.

Egy opel H astrára kell 195/65 15ös gumi.

Láttam a 2011es ADAC tesztben voltak ezek a gumik.

Conti ecocontact-ot akarok.

Csak nem vagyok benne biztos vagyis úgy érzem,hogy tök felesleges,mert nem sok difit éreznék egy olcsóbbal szemben.

Mert ált 80-90el megyek vele,ha autópályára megyek,akkor is ált max 110el megyek.

Viszont napi 100-120km-t simán megyek vele,szal sokat fut.

Épp ezért inkább a kis zaj,kopás és fogyasztás a lényeg,mert nincs emberkedés a kanyarokba.

Mi a véleményetek ilyen igényekhez akkor elég egy barum brilliantis 2 vagy esetleg uniroyal vagy vegyem meg a contit?

Mert a barum is a conti leányvállalata.

Köszi.

üdv


2012. márc. 9. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A Barum elég jó ár érték arányú gumi,a Conti árkülönbözete nem jönne össze a fogyasztáson, ami gondolom így sem túl sok a nyugodt tempó miatt. Barummal sem fogsz leesni az útról az biztos.
2012. márc. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jaja,én is így vagyok vele.

Csak azért szart sem akarok.

Ja,6L-ert eszik a kocsi és azt is gázból:)

2012. márc. 9. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az Octavián ilyen méretben Nokian nyári volt, minden téren maximálisan elégedett voltam vele, én ajánlom, árban is jó.
2012. márc. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is ezt a kettőt néztem ki Nissanra, csak más méretben (185/65R15), és nehezen tudok dönteni. Egyébként az interneten néztem az árakat, ahova szoktam járni kerékcserére, a Continental csak 500Ft/db-al drágább. A Barum jobban tetszik, de valószínű a másikat veszem. (Azért én kicsit gyorsabb tempóban közlekedem, kihasználom a megengedett sebességet.)
2012. márc. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!