Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meddig érvényes az elsősegély...

Meddig érvényes az elsősegély vizsga? (lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék nagymotorbol jogsit csinálni. B-s jogsim van már 8 éve, és az érdekelne, hogy amit akkor tettem elsősegélyvizsga, az még érvényes e ilyenkor, vagy mindenképpen csinálnom kell ujat? Illetve, gondolom a kressz vizsgát megkell ujra csinálni?!
2012. márc. 10. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elsősegélyvizsgát csak egyszer csinál az ember, csak ha vizsgázik más kategóriára, vinni kell róla bizonylatot asszem. Kressz vizsga, rutinpálya, elmélet viszont ugyanúgy lesz
2012. márc. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én most kezdtem az A-s jogsit úgy hogy már van B-s jogsim.

A B-s jogsiról csináltak egy fénymásolatot. Ezzel igazolják hogy az orvosi alkalmasságit és hogy van elsősegély vizsgám.

2012. márc. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Napkiraly ***** válasza:
65%
Amíg el nem veszted a kis kártyádat
2012. márc. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A Vöröskeresztes elsősegély nyújtó tanfolyam mindig érvényes!!!


Ha el hagyod lehet kérni másolatot de felesleges!


A jogszabály ki mondja hogy akik 1984.01.01. után szerezte a vezetői engedélyét annak kell lennie elsősegéály vizsgájának!


Tehát a jogsi melett azt nem is kell hordani, ugyan is a legelső jogsi kategória vizsgaigazolást csak ugy adják ki hogy egyszer be mutatod az NKH nak!


Neked benne van a jogsidba, tehát nem kell, mész vizsgázni és ennyi jogsival igazolod az elsősegély vizsgát és kapod a vizsgaigazolást!


Persze ha 84 utáni a jogosítványod!


1984 elött nem volt elsősegély vizsga így ha akkor szerezted a jogsit akkor el kell végezni ezt a tanfolyamot! :)


Remélem hogy tudtam segíteni!

2012. márc. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Akkor nincs gond mert én T-ből mennék már 5 éve van B-s jogsim és nincs meg a Vörös keresztes kártyám!
2014. okt. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!