Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak jó lesz ez, vagy...

Első autónak jó lesz ez, vagy kicsit sok?

Figyelt kérdés
jogsi 4 hónapja megvan és folyamatosan vezetek autót, munkahelyre is avval járunk, meg bnőmhöz. [link] , vagy inkább maradjak egy olcsóbb kocsinál mint pl.: [link] , [link] köszi a válaszokat
2012. márc. 11. 16:50
 1/8 pagan ***** válasza:
az octaviat válaszdd,ilyen favorit féléket ne vegyél,vén talicska az már,a gatyád rámegy majd,de ezt az "első autó",dolgot soha nem értettem,én elsőre azt vettem meg amit akartam és hosszútávra tervezve
2012. márc. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó kettő nekem nem tetszik.
2012. márc. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az Octavia szép és jó autó.

De ha nem vagy biztos a tudásodban, akkor inkább valami olcsóbb kocsit keress. Nem fogsz agyvérzést kapni ha meghúzod. Én vezettem UNO-t és a Favoritot is.

Favorit kicsit tágasabb, valamivel egyszerűbb de többet is eszik.

2012. márc. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát nem mindegy,hogy az Octavia 3X annyiba kerül,mint a másik kettő! :) Ha van rá pénzed,és nem gond a fenntartása,vedd meg azt. Ha valami ütni-vágni való autó kell amit nem sajnálsz,akkor Favorit.
2012. márc. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a favoritot felejtsd el! Az nagyon fapados és régi. Az Uno-t a vicc kategóriába sorolom.


Inkább egy jó kis octavia! Kényelmes, el lehet benne férni stb...

2012. márc. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, egyébb véleményeket szivesen fogadok az octaviáról, pozitív negatív tulajdonságok? menetteljesítmény, fogyasztás, szervizigény, stb......
2012. márc. 12. 17:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt olvashatsz róluk rengeteget...


[link]

2012. márc. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én új RS tulaj vok. Hát ha egyszer sikerül megvenni egy ilyet, többé nem fagy le a mosoly az arcodról azt elárulom!:D

Én a helyedben spórolgatnék egy 1.8T RS I-re,az se kispályás!kis piszkálás, és 210Le.

2012. márc. 13. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!