Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ma a cora parkoloban ahogy...

Ma a cora parkoloban ahogy kinyitottam az ajtót, a nagy szél egyszercsak kivágata, és neki egy másik autónak. Kicsit benyomodott meg az enyémről rajta maradt a festék. Otthagytam. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Semmire.Elofordul.Az enyemre is ravertek mar.Anyaztam egy sort.
2010. máj. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Arra, hogy emberségből 0 vagy. Egy rohadt betétlapot otthagyhadtál volna. Biztosítodnak nem került volna sorba emiatt még bónuszt se vonnának le tőled, de legalább elismerted volna még ha ilyen szerencsétlen helyzetbe is kerültél.
2010. máj. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
75%
Arra hogy ha az illetékes visszanézeti kamerával akkor Meg leszel b@aszkodva =)
2010. máj. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Arra,hogy a másik autó tulaja megtalál, és a sárba döngöli azt a nyomorék fejedet, te szerencsétlen.
2010. máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszz erre számitotta...nagyon kivagyok ezmiatt...gyötötr a lelkiismeret... kedves 4. a nyomorék az te vagy..és a te fejed kéne a sárba döngölni...
2010. máj. 16. 16:31
 6/12 anonim ***** válasza:

Az ilyen parkolók már azért úgy ahogy de be vannak kamerázva. Ha nincs szerencséd akkor a tulajdonos visszanézeti a felvételt és rendszám alapján beazonosítanak.


Amúgy az én autómat a parkolóban egy hasonló kedves és jó indulatú autóstársam meghúzta kb 10 centi hosszan. És nem olyan a karc amit ki lehetne polírozni. Persze elhúzott onnan még egy kis cetlit sem hagyott ott hogy bocs én voltam hagyjuk ki a a hivatalos utat adok pénzt.

2010. máj. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hát ha a másik autó tulajdonosa, akkor hívta a rendőrséget akkor megnézhetik a felvételt, és akkor majd kapsz egy büntetést, meg rendezheted a kárt, ha nem szólt a rendőrségnek nem nézhetik vissza a videót, és a tulaj csak bosszankodhat otthon
2010. máj. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%

Az én kocsimna már vagy 10szer odaverték az ajtót,és ez már nagyon idegesítő.

Ezek kis hibák,de egy esedékes eladás esetén nagyot nyom a sok esztétikai hiba.

Egyszer láttam ,hogy kinyitotta neki ,dühből lekurtam a visszapillantóját.

Ezzel az egyel lehet felidegesiteni,de

-Például a barátom autóját a parkolóban ugy megtörték,hogy a legolcsobb helyen is 120 ezer a javitás,őt is otthagyták:S 19/F

2010. máj. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
KURVÁRA ÉG A POFÁM! DE!!!!! kajakra nem direkt és nem szándékos volt...
2010. máj. 18. 09:39
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Attól még kárt okoztál,és vállalnod kell a felelősséget,akár direkt volt akár nem!
2010. máj. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!