Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyünk 5 és 6...

Milyen autót vegyünk 5 és 6 millió között?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy nagyobb méretű kocsit 5 és 6 millió között családi autónak. Leginkább német sedan érdekelne, de mást is szivesen megnéznénk. Maximum 5 éves jöhet szóba, de új nem. Audi A8 vagy BMW 7-esen gondolkoztunk.


Válaszokat előre is köszönjük.


2012. márc. 12. 14:27
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nekünk audi A8 van imádjuk.Édesapámnak egy 5 ös BMW ő erre esküszik.próbáld ki mind kettőt nagyon kevés a külömbség köztük.pl:az audiban elől hatalmas a hely a bmw ben pedig hátul.az audiban van könyök támasz a bmw ben nincs.ilyen apro külömbségek amugy szerintem a bmw kicsit kevesebbet eszik.amugy mindkettő nagyon jó!!!Sok sikert.
2012. márc. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én inkább egy bmw-t javasolnék, szerintem minőségibb autó mint az audi!


Ez egy elég szép példány, kamionokat megszégyenítő motorral, kedvező fogyasztással:


[link]


Elég rendesen szedi a lábát...:

http://www.youtube.com/watch?v=0Zy2OZuYXdM

2012. márc. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Kérdező! Azt javaslom, hogy a leendő autóval a bmw márkaszervizeket kerülje...


Ha valaki hetes bmw-vel érkezik akkor a már alapból elég vastagon fogó ceruzát dupla annyira megnyomják számlakészítéskor. Remélem érti mire célzok...


Ha esetleg budapesti akkor ajánlanék néhány szakszervizt akik a csukott szemmel megjavítanak bármilyen bmw-t viszont az áraktól nem kap infarktust:


[link]

[link]

2012. márc. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Opel Insignia.
2012. márc. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Ezaz, vegyél csak egy lehajtott A8-ast egy új állapotú A4 árán, amire esetleg nem költöd rá a gatyád is.
2012. márc. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 lodarazs ***** válasza:
2012. márc. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Először is nagyon nem ártana leszögezni pár kérdést. Hányan vagytok, mi a cél, hol használnátok, milyen fenntartást bírtok el, hány évesek vagytok, ilyesmi. Nekem volt már mindkettő, bár én 7-esből a mostani, de vezettem az előző 745d-t is elég sokat, meg Q7-et,meg Phaetont, ergo minden felső kategóriást és elég hosszan.

Én esküszöm az A8-ra az összkerék miatt, mert a 745d-vel bizony cikáztam esőben a minőségi magyar utakon, viszont 180e km-nél az A8 eldobta a vezérműláncot, ami szép kis szervíz lett. A 730d(2010-es)nagyon jó fogyasztással jártam vele, ha finom poroszkáltam 120 környékén országúton, akkor 6.7-7.2 volt, ha tapostam neki 10 körül volt, ergo nagyon barátságos. Az audival nem igen sikerült 8 alá mennem.

Mindkettő nagyon szép és kényelmes autó, minden földi jóval én mégis a Quattro mellett döntenék.


Ha nem kell mindenáron ilyen prestige autó, akkor szerintem egy A4, vagy egy SuperB kitűnő választás!Ilyen áron már bemutatóautókat is tudsz venni Superb-ből.

2012. márc. 13. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
En is Skoda Superbet vennek. Nekem nagyon tetszik es nagy auto tele nagyszeru ujitasokkkal.
2012. márc. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

nekünk itthon renault Espace autónk van és nagyon jó sok hely van benne bár viszonylag sokat fogyaszt de szerintem megéri mert nagyon jó és megbízható autó !!!!És általában a használt 5 éves Espace is nagyon jó :)

hajrá Sok sikert az autó választáshoz és a vezetéshez :)

2012. márc. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"nekünk itthon renault Espace autónk van és..."


Érthetően leírta a kérdésben, hogy kizárólag Audi A8 vagy Bmw 7 érdekli!

Te meg rá akarod beszélni egy francia hulladékra...

2012. márc. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!