Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyünk 5 és 6...

Milyen autót vegyünk 5 és 6 millió között?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy nagyobb méretű kocsit 5 és 6 millió között családi autónak. Leginkább német sedan érdekelne, de mást is szivesen megnéznénk. Maximum 5 éves jöhet szóba, de új nem. Audi A8 vagy BMW 7-esen gondolkoztunk.


Válaszokat előre is köszönjük.


2012. márc. 12. 14:27
1 2
 11/15 anonim válasza:

1. nem francia hulladék ....

2. nem tudom neked egyáltalán van-e autód és ha igen mond meg a márkáját és majd én is leszarozom bár amilyen negatívan állsz a dolgokhoz nem hiszem hogy egy hiper szuper kocsid lenne....

3.a kérdésben pedig benne van hogy 5 és 6 millió között és hogy más is érdekli ennyi na szia p......

2012. márc. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ajánlanám bárkinek, hogy próbáljon ki egy új Lagunát, majd egy kb. azonos motorral szerelt C-s mercit. Én megtettem...hát magam sem akartam elhinni az eredményt.
2012. márc. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"2. nem tudom neked egyáltalán van-e autód és ha igen mond meg a márkáját és majd én is leszarozom bár amilyen negatívan állsz a dolgokhoz nem hiszem hogy egy hiper szuper kocsid lenne.."


Dízeles passatom van... leszarozhatod nyugodtdan.

2012. márc. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe, hogy nézd meg, ugyanannyi pénzért milyen Lagunát kapnál, aztán próbáld ki, és utána szarozd le.
2012. márc. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én nem szólóm le a Francia autókat,bár nekem a személyautóim németek voltak, de volt egy Masterem, imádtam, a báttyámnak egy új megane-ja van, ő is imádja és meg kell hagynom hogy 1.5dci 105 lóerős motor meglepően jól muzsikál,persze nem ér fel egy 535d-vel, vagy ilyesmivel,de átlagautónak jó.


Jelen esetben én nem vennék A8,vagy 7-est, ahogy hallom, hogy mi folyik abban az országban. Szerintem egy 5-ös BMW, A6-os Audi,E merci teljesen jó választás lenne!

2012. márc. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!