Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 16éves vagyok akarok 125cmm...

16éves vagyok akarok 125cmm es jogsit (A1 kategória) csinálni. Tehát lehet e személyt szállítani hátul mert sok helyen azt olvastam, hogy nem lehet csak 2 év után?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van, csak 2 év után.
2012. márc. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Tudom, hogy mocorog a darázshéj a fenekeden a moci miatt, de fogadd meg a tanácsom - várj még 1,5 évet, és a B-vel együtt csináld meg...
2012. márc. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtam csináld meg az A1 et! :)

Nagyon nagy kedvező dolgok lesznek az életetben vele!


Én is 16 évesen csináltam meg ne halgass senkire mondjuk nekem tervem volt!


Miért előnyös meg csinálni az A1 et 16 évesen?

Számolj csak mire 18 éves leszel már le jár a kezdővezetői engedélyed!


És ha teherautóra vagyis kamionra szeretnél jogsit tenni akkor 18 évesen kapásból mehetsz C+E kategóriára illetve PÁV 1-2 re amit csak szeretnél!


Persze a C t 18 évesen 2 év kezdő jogsi nélkül is megcsinálhatod de gazdaságosabb ha C+E re mész ez miatt nagyon nagy lépés elönyöd lesz!!!


Emlékszem annó 2005 be 18évesen C+E re mentem a többi velem egy idős srác nem tudott E re menni ugyan is hiába voltak 18 évesek nem tudták felmutatni a 2 éves valamilyen vezetői engedélyüket.. :DD


Az M kategória nem számít bele a kezdő jogsi lejárata pedig azt már 14 évesen megcsináltam ez van! :)


Amit lehet minnél hamarabb csináld meg, mert a jogsik évről évre drágább lesz.. olcsó ez sosem lesz csak drága! :)


Sok sikert és jó vizsgázgatászt! :)

2012. márc. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja és azt hozzá teszem mielött meg szolna valaki is.. hogy 1 évet nemzetközi kamionosztam! 2 évet trolibuszvezetőként dolgoztam és utána 2 évet a BKV nál le huztam mint buszvezető!


Szerintem fiatalkorban kell mindent megcsinálni, most ahogy bele nézztem a vizsga anyagokba hát biza át kellene nyálaznom őket mert elvágnának a vizsgán az fix.. és nem vagyok olyan idős 25 éves vagyok! :)


Balesetem 1x sem volt saját kocsit a mai napig vezetek, persze munkában modosítottam egy kicsit mert ma már a vezetés nem érdekel ugy hogy abból éljek meg a média területére vitte az életemet a sors! :)

2012. márc. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!