Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet hogy nem jó kategória,...

Lehet hogy nem jó kategória, nem is akarok hergelni egy fogyókúrázót se, tudom mennyire nehéz lehet, nekem az lenne a problémám hogy vékony vagyok és nem nagyon bírok enni csak ezeket és ezektől hízhatok?

Figyelt kérdés

nem kívánom a kenyeret meg az ilyen ételeket, mit csináljak, ezektől is lehet hízni végülis ezekben is van kalória

amit ma ettem tonhalkonzerv+6paradicsom+2paprika és ubroka-ebből saláta

gyümölcssaláta-barack+alma+szeder

egy fél dinnye ( kb olyan 5 kilos lehet)

végülis a dinnye már maga 1500kcal és akkor így is tudok hízni nem ha csak gyümölcsöt és zöldséget eszek ha kalóriába több jön ki

170cm 45 kilos vagyok amúgy

köszönöm ha végigolvastad, kicsit értelmetlenül fogalmaztam


2011. aug. 17. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
ha beiktatnál mellé valami főtt ételt amit szeretsz akkor biztos menne:)
2011. aug. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ilyen kajáktól, meg ennyi mennyiségtől nem fogsz hízni. :S
2011. aug. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha beiktatnál mellé valami főtt ételt amit szeretsz akkor biztos menne:)
2011. aug. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezzel nem fogsz hízni lósz@rt sem.


Én hízókúrám:

R. tejeskv + egy magvas kifli macisajt

T. egy bögre tej,

E. tojásleves, egy hurka, tört krumplival, és koviubi

előuzsi: egy csík mogyorós csoki

U. győri keksz, sajt, párizsi, macisajt

V. egy macisajtos-párizsis-sajtos zsömle

UV. egy bögre tej, túró rudi, 1 csík csoki


közben meg víz.


Ma:

R. tejeskv, fél szelet vajas pirítós sajttal, párzsival

T. pohár tej, két csík csoki

E. májgombóc leves, káposztás tészta

U. túró rudi, alma

V. egy szelet kenyér macisajt, párizsi+sajt+kecsöp / májkrém+koviubi

UV. bögre fahéjas tej, macisajt, csík csoki


Lehet sok a csoki, de mellette mozgok, és nem hájas vok, de mozdul felfelé a mérleg. :)

2011. aug. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hmm köszönöm

de mondjuk hogy ha pl 1400kcal az igényem, akkorén már megetten 1500kcal csak a dinnyéből szóval ott már van egy kis plusz +a többi étel ezért már többet ettem mint amennyire szükségem és ott már rakódik

vagy ez nem így van, nem nagyon vagyok ebbe annyira jártas

2011. aug. 18. 08:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Nézd, ez a kívánom-nem kívánom dolog fejben dől el.


A túlsúlyos ember is nyavalyoghat, hogy nem kíván zöldséget-gyümölcsöt meg magvakat enni, éppúgy, ahogy most te nyavalyogsz hogy nem szívesen eszel kenyérféléket.


El kell döntened, hogy hízni akarsz, vagy ugyanolyan sovány maradni, mint most vagy.

ha tényleg minden porcikáddal hízni akarsz, akkor elfelejted a szeretem-nem szeretem kérdést, és legalább reggel magadba tuszkolsz valami pékárut. Ebédre pedig főtt ételt!


A fogyózóknak ugyanolyan nehéz lemondaniuk ezekről az ételekről, mint amilyen nehéz neked megenned őket. De sok ember lefogyott már a saját akaratereje által.


A legjobb az lenne, ha szakember tanácsát tudnád kérni ez ügyben, és akkor ő előírna neked egy étrendet, hoyg egészségesen hízz. Dietetikusok foglalkoznak ilyesmivel, háziorvosnál is érdeklődhetsz, hogy hova mehetsz ezzel a problémával ingyenesen. (amúgy magán táplálkozási tanácsadók is vannak, ha nem pénz kérdés)

2011. aug. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm válaszod

az a baj hogy visszahányom mert egyszerűen nem kívánom, nem bírom lenyelni öklendezem vissza sajnos:(

2011. aug. 21. 13:14
 8/8 anonim ***** válasza:

huhh.. no jó, végre valaki nem fogyni akar, valamit csak kitalálunk. amúgy ha jól mérted a dinnyét (héj nélkül) igen, akkor a benne lévő cukrot is raktározza a tested! de persze csak zsírnak.

ha hízni akarsz, némi súlyzós ezés, és fehérje alap lenne. vagy tömsz dinnye helyett pipihusit, vagy nyomsz egy fincsi fehérjeturmixot, ezeket azért írom, hogy találd ki melyik szimpatikusabb, látom hogy akarsz, úgyhogy a jó hozzáállás már megvan. már csak az edzésen kéne gondolkodnod (mi az ami belefér) és vagy több hús evésén, vagy turmix ivásán. valamelyik be kell hogy jöjjön Neked!


az meg hogy mennyi plusz energiától hízol, testalkat kérdése! aki hízékony, az már kevés pluszt is felvesz, ha nem vagy az, akkor nehezebb.

2011. aug. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!