Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Legális Motorcsere? Mennyivel...

Legális Motorcsere? Mennyivel húznak le? Megéri?

Figyelt kérdés

A következő lenne a "problémám":


Kocsiban lenne egy motorcsere! Sor4 1.8-am van ezt cserélném Sor6 2.5-re!


Eredetiség vizsgáztatnám,Műszakin átlehetne csúsztatni(mindenre van megoldás) ha nem lenne lepapíroztatva a motorcsere!


Mennyibe kerülne legálisan megoldani a motorcserét az én esetemben?? Megérné?


Eredetiségvizsgát/Műszakit megoldanám ,igazából attól félek hogy ha megállít a rendőr és felnyitja a gépháztetőt akkor megfog nagyon büntetni vagy még KPM-re is küldhet emiatt vagy a Forgalmim elveszi!?

Mekkora ennek az esélye??


Még egy kérdésem lenne:

Hogy ha típus azonos motort rakok bele akkor az mennyibe lenne? (még egy megoldás lenne: jelenlegi sor4 1.8 helyett egy erősebb sor4 1.8-at tennék bele)?!


Nagy szükségem lenne a segítségekre! Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. márc. 12. 21:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Hát pont ez az hogy költséges!


Amúgy amint ma hallottam tervezőre is szükség lesz (aki csinál egy tervet mivel teljesen másféle motor megy bele)!

Meg is kell indokolni mit ,hogyan miért! Ha ezeket elfogadják nagy nehezen akkor mehet a beszerelés,a műszaki,az eredetiségvizsga... Na és akkor be az okmányirodába és mivel hogy nagyobb lett a térfogat és teljesen más motor megy bele így köbcentinként kell valamennyi illetéket fizetni! állítólag 180ezer Ft a Minimum amit fizethetek de több mint valószínű hogy pár tízezresnél több lenne még!

Ma hallottam egy sráctól! Köszönöm a válaszokat!


"Más is így csinálja és nincs belőle gond"! Hát reméljük itt sem lesz?!

2012. márc. 13. 14:47
 12/14 anonim ***** válasza:

Nos ebben igazad van hogy ha azonost raksz bele akkor nemkell semmi csak új forgalmi , keresel valaki csibészt , kicsit többet fizetsz a motorért és lepapirozzátok hogy az igazából azonos...

Rendőr nemnyitja fel a motorháztetőt, csak azzal számolj hogy ha mész vizsgáztatni a kocsit akkor ott +20 ezret lekell tenni:)

2012. márc. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Amúgy ha a rendőr megkér hogy nyissam fel,akkor köteles vagyok neki felnyitni???
2012. márc. 14. 14:49
 14/14 anonim ***** válasza:
de nem nyitassa fel!!én ugyenezt csináltam mint te,de én 1.8 as motor helyett 3.2 M motort épitettem át,természetesen a karoszériát is olyanra csináltam és =lett egy M es bmwém :D
2012. jún. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!