Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A sárkányos matrica az tényleg...

A sárkányos matrica az tényleg + két lóerőt jelent az autónak? És a Ferrari pirosra festett fékdob az mennyit dob a verdán?

Figyelt kérdés

+ halottam a dobókockát + cdt a visszapillantóra az a radar ellen van ? és cd vagy dvd vagy az mind1 ugyan olyan jó ?

+ milyen tippek vannak még tuningolni a kocsit ? :D


2012. márc. 12. 22:47
 1/10 cathilina válasza:
100%
Persze, ezek mind működnek. Javaslom még, hogy az egészet kend le termittel, úgy hallottam, attól szinte égnek a kilométerek a kocsi alatt.
2012. márc. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
"Racsing" matrica +2lóerő/db, ajtón lévő kívánságlista +15, szőrmés üléshuzat-kormányvédő kombó +5. tunying pedálszett +15 , hagosan üvöltő zene 9télen is, letekert ablaknál) hangerőtől függően +15-50 , kivéve ha mulatós, akkor 75 hangerőtől függetlenül.
2012. márc. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
kell még rá NOS matrica is!! anélkül szart se ér a tuning!!
2012. márc. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A két hosszanti sávot nem véletlenül hívják "gyorsítócsíknak".. :D

A piros fékalkatrészek is adnak persze a teljesítményhez.

Meg a bekötetlen, de látványos kapcsolók a műszerfalon, ott 1 db = +1 lovacska.

Szerintem az "tjúning" egyik ékköve a szigetelőszalaggal morcosított lámpa. Sajnos már régen láttam ilyet, de minden pénzt megér.. :D

2012. márc. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
ha nemcsak a matrica van a kocsin...;) szerintem semmi gond nincs az igényes esztétikai tuningal:) pl pirosra festett féknyereg és dob:) nekem kifejezetten bejön:) a lámpa morcosítást is szépen meglehet csinálni szigetelőszalaggal:) nekem csak az ilyen "teszkó tuning" nem tetszik..meg ha úgy rak az ember olyan matricát a kocsira mint pl :NOS hogy nincsen benne olyan:) ezzel csak a cégek hírnevét rontják:) egyébként semmi gond nincs az esztétikai-optikai tuningal csak igényesen legyen megcsinálva:) a teljesítménytuning meg elég drága multaság mert csak a motor élettartamát rövidítik meg:)
2012. márc. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

"ha úgy rak az ember olyan matricát a kocsira mint pl :NOS hogy nincsen benne olyan:)"


Mr. Flash kolléga erre gondolt, amikor az ajtón lévő kívánságlistát emlegette.. :D


Kellene ilyen matricasort csináltatnom az utcai autómra. Mivel Ford, így mehetne első helyre a Motorcraft, utána a Barum a gumik miatt, aztán a MOL olaj, az Akzo-Nobel a festés javításai miatt, végül az Ambi-pur az illatósító miatt. :D

2012. márc. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

-Amikor kiszedik a gyári hűtőrácsot is csirkehálót raknak a helyére.

-Kívánságlista

-Lekszusz lámpák:D

-Audi sztájlos ledes lámpa elől (főleg ha sziloplasztal van odanyomva a ledsor)

-BMW cápauszony antenna

-Műanyag "króm" díszcsíkok

-Műanyag "króm" dísztárcsa (pláne ha még spinneres)

-Utángyártott párezer forintos M3-as tükör (egy gyárit bontottan 40.000 alatt nem kapsz :D :D)

-Vasalódeszkához hasonló hátsó szárny. Pláne 70-80 LE-s autón elsőkerék hajtással.

-Légbeömlők (főleg ha öntapadós, műanyagból vannak, és "króm")


Most hirtelen ennyi jut eszembe.


De nálam az veri ki legjobban a biztosítékot amikor egy autót másnak akarnak mutatni mint ami. Tehát egy Opelra ne rakjunk ledes lámpát, és egy Ford-ra se rakjunk BMW-s cápauszonyt, stb stb.


Ha nagyon akarsz válogatni akkor itt vannak nyalánkságok. Hátha kapsz tippeket.

[link]

2012. márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek ment a zöld kéz :D fa tuning verda Qrvanagy XD annál már csak a purhab lökös a menőbb XD
2012. márc. 13. 21:49
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

(A piros féknyereg csak akkor oké, ha gyárilag piros. :-))

A No Fear matricát se feledjük! Nem látszik alatta a rozsda.

2012. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért azt se felejtsük el, amikor két baromi lyukat vágnak a kalaptartóba,

és a csomagtartó használhatatlan a tyúkól méretű mélynyomótól!!

2012. nov. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!