Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok ajánlani Pannóniához...

Tudtok ajánlani Pannóniához hasonló motorokat?

Figyelt kérdés
Kb a Pannónia korával megegyező szép stílusos kinézetű nagyobb motorra gondoltam, amely nem olyan elérhetetlen árban van.

2012. márc. 15. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Esetleg kicsit pontosítanál?


Alapvetően a Pancsi az ötvenes évek konstrukciója, a T5 (T5H) "személyében" még a hetvenes években is gyártották ugyanazt. Tulajdonképpen a Pannonia márkanév ~25 évet fog át, Nyugaton közben voltak komoly változások, mert ott nem tervgazdálkodás szabta meg, hogy lehet-e pénzt költeni módosításra.


A nagyobb mit jelent? A Pancsinál nagyobb, vagy csak normál motorkerékpár méret/lökettérfogat?


"amely nem olyan elérhetetlen árban van" - Mi számít elérhetetlennek? A restaurált Pannoniák nem drágák a nyugati márkák felújított darabjaihoz képest, mert Pancsiból sok van.


De itt van pár példa:

[link]

[link]

[link]


Esetleg még Jawa-k, de olyanról nem találtam most hirdetést.

2012. márc. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Van néhány.

De itt keresgélhetsz :)

[link]


Árban persze elég változékonyak, meg ugye az is számít hogy felújításra váró rozsdakupacolt akarsz vagy szépen felújított gépet.

2012. márc. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit pontosítsak, ennél pontosabban nem tudom :) Arra célzok hgoy hasonlíthat a pannóniára is, ne egy műanyag szörnyeteg legyen aminek modern formája van. A régi motorok jobban vonzanak, olyan simson korabeli mocikra gondolok, de pannonia kategóriájúra. :) huhh, csak pontosítottam valamivel, köszi a választ
2012. márc. 15. 22:28
 4/11 A kérdező kommentje:
A nagyobbat a normális motorra értettem, nem pedig a PAnnóniánál nagyobbra, bocs, kicsit késő van és nem tettem vesszőt.
2012. márc. 15. 22:30
 5/11 A kérdező kommentje:
Kicsit utánanéztem, akkor pontosítok, egy Pannónia T5öshöz hasonló más márkájú motorra gondolok.
2012. márc. 15. 22:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Danuvia, Jawa 250
2012. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A #6-os kollégának igaza van, a Pannóniánál olcsóbban csak ezt a kettőt kapod meg papírokkal. Papír nélkül meg csak szobadísz, gondolom nem dekorációnak kellene...
2012. márc. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még csak nézelődöm, majd lehet akarok egy simsonnál komolyabb motort, az ilyen fajták tetszenek. Ahogy látom a hirdetéseket van miből válogatni, köszönöm a hasznos válaszokat. Való igaz hogy ezeknél olcsóbbat aligha lehet találni.
2012. márc. 15. 23:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Esetleg még olcsóbban beszerezhető régi motor az MZ ES. Igen, a Trophy. Ízlés és megszokás (lámpa miatt) dolga, van akinek bejön.
2012. márc. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A TS is elég olcsó, műszakilag kb ugyanaz, mint a Trophy, viszont modernebb formája van.
2012. máj. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!