Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a helyzet akkor, ha valaki...

Mi a helyzet akkor, ha valaki beszorítja az autóm parkolásnál?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Így jártál. Lehet k*rvaanyázni, mást nem igazán tudsz tenni. Bár én ilyenkor le szoktam engedni a levegőt a kerekekből bosszúból, dehát attól nekem nem lesz jobb...
2009. jún. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Apránként kiügyeskeded magad, sűrű k..a anyázások közepette.
2009. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ha sehogy se tudsz kiállni akkor a közterület felügyelő elviszi sztem ha szólsz neki
2009. jún. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a swiftembe a régi csipogó (duda) helyett van 2 krómkürt!! Multkor velem is volt ilyen, bement vásárolni a Spar-ba és 2.nak megállt mellettem. Tudtam hogy a Spar-ba van de azért kipróbáltam a kürtöt. Addig dudáltam amíg ki nem jött!! Utána a fél gumit lecsikorgattam úgy indultam. Kb a fél kerület nézett!!
2009. jún. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Uccsó hozzászóló: ügyes vagy.
2009. jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem finoman meg is lehet karcolni az autót..Ettől talán magábaszáll,hogy ilyet többet nem kéne!!És persze ku...a anyázás!!
2009. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele, ra valaki ezentúl rámparkol, szépen lefotózom, utána kijárok, ahogy tudok, nemérdekel...
2009. jún. 14. 08:00
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam így!

Beálltam a parkolóba (merőlegesen az úttal), mire visszamentem állt mögöttem egy autó (párhuzamosan az úttal, mintha padka mellett parkolna)!

Mondom királyság... sietek, erre ez mögém áll!

Elszívtam két cigit, tulaj sehol, ekkor elegem lett és kihasználva a 2 literes audi100 erejét és a vonóhorgot szépen kitolattam, a másik autót áttolva az út másik oldalára! A vonóhorognak köszönhetően az enyémnek semmi baja nem lett, az övé (Golf 3)... háááát! B oszlop, küszöb, mindkét ajtó...

Lehet paraszt dolog volt, de az ilyen megérdemli!

2009. jún. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Legközelebb én is így fogok csinálni! :-)
2009. jún. 16. 08:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát azért szétba.szni más autóját nem túl tisztességes dolog! Ha a tiedet karcolják szét akkor biztos te is boldog leszel!
2009. okt. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!