Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1,4-es vw vento motort hogyan...

1,4-es vw vento motort hogyan lehetne tuningolni?

Figyelt kérdés

2012. márc. 17. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Kb ugyanezeket a válaszokat fogod kapni:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__276..

2012. márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt értem én és nem is akarom duplázni a lóerőimet csak hogy kicsit fürgébb legyen érzékenyebb legyen a gázadásra ilyesmik valamit csak lehet vele csinálni
2012. márc. 17. 15:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Ésszerűen szinte sehogy,az 1.4 azért 1.4,a 60 paci meg csillagászati összegekért szaporodik - bár az új 1.4 TSI-ből pont százzal több jön ki alig öt millából már ...

15 vagy 30 lóerő többlete legolcsóbban egy 1.6-os vagy egy 1.8-as motor cseréjével érhetsz el.

Bár talán egy autócserével jobban járnál.

2012. márc. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen.Sajna kár a gőzért.Nekem is ilyenem van csak astrában.Ezek a sportlégszűrők meg kipuffogók semmit sem érnek.Ha turbót tennél bele,szétnyomná a hengerfejet,ha meg motoralkatrészeket cserégetnél benne,az nagyon drága lenne.

Egy rendes tuning semelyik autónál sem olcsó,de ilyen hengerűrtartalom mellett még nagyon kockázatos is.

Szerintem lehet néhány VR6 Vento tulaj,aki szívesen cserélne veled,mert nekik éppen nem úgy jött ki a matek és nehezen tudják fenntartani.Az viszont megy,mint az ítélet és talán 2-3 kiló ráfizetésével meg is lehet szerezni,de ez még csökkenhet is,mert örül,ha valaki elviszi.

2012. márc. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ok köszönöm a válaszokat mondjuk a vr6 jól hangzik csak a fentartása nekem sem menne könnyen a benzin árakrol meg ........
2012. márc. 17. 21:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Ventohoz nagyon kicsi az 1.4-es motor, ráadásul az 1.6-os is elég lomha szerintem. Mondjuk az 1.6-ost már tudod hova fejleszteni eredményekkel. Egy chiptuning mondjuk segíthet rajta egy kicsit. Nem fog egekbe szökni a teljesítmény, sőt, ez egy kisebb optimalizálás lenne, de ennek legalább tényleg lenne látszata.
2012. márc. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!