Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek maximum 2...

Milyen autót vegyek maximum 2 millióból? (részletek leljebb)

Figyelt kérdés

Természetesen használt autók jöhetnek szóba. Benzinesre gondoltam, mivel nem mennék vele minden nap sokat, csak egy héten egyszer-kétszer 100km körüli távot. Fiatalos és elegáns autó fele húzok, mivel én is fiatal vagyok még (27). Öt ajtóshoz ragaszkodom, 1.6 motor lenne sztem a legmegfelelőbb.

Első saját autóm lenne. Amik tetszenek: Astra H, Golf 5, Mazda 3.

Javaslat, tanács, ötlet? Nagyon szívesen meghallgatnék pár hozzáértőt és tapasztalt autótulajdonost. Köszönöm!


2012. márc. 17. 22:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
77%
Új FIAT Punto? :) Jó 2,2 millió, de cserébe van egy vagány fiatalos és ÚJ autód! :) Használtból én is ezeket mondanám, de idevenném még a Ford duóját a Fiestát és a Focust is. :)
2012. márc. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
autóból én németre és japánra esküszöm. az 5 ös golf (bár nem tudom most mennyibe kerülnek) jó választás, barátomnak is az van szereti. Esetleg még egy corollát ajánlanék, arról is jókat hallok. Az astra nekem soha nem tetzett annyira, de ha csak a külső számít akkor úgy is csak te tudsz választani :)
2012. márc. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Hát én 2 millióból biztos, hogy vagy egy Toyota Avensis-t, vagy egy Opel C Vectra-t vennék. Mutatom:


[link]


[link]


De itt van még ez is:


[link]

2012. márc. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Fiatal használtautó, abból nem lehet nagy baj. Nem kell túl nagyot venni, ha úgyis első lesz, én az 1.6 motort még kicsit túlzásnak is tartom.


Peugeot 206: [link]

Fiat Grande Punto: [link]

Suzuki Swift: [link]

Nissan Micra: [link]

Hyundai Getz: [link]

Renault Clio: [link]

2012. márc. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Első: Fiatot nem nagyon merek venni, a punto annyira nem tetszik, esetleg a bravo. Szinte biztos, h német vagy japán autót fogok választani.


Második: jaja nekem is tetszik az 5-ös golf, sajnos kicsit vegyesek a népítéletek róla, így azért elbizonytalanít. Az astra H külsőre tetszik, belsőleg sajnos nagyon nem, ezért nem tudom biztosan őt választani.

Corolla is esetleg játszhat.


Harmadik: Jó autókat mutattál, de megmaradnék a kompaktabb méretek mellett.


Ami érdekelne, h a mazda 3 mellett mi szól, és mi szól az 5-ös golf ellen, mert egyelőre ez a kettő ami nagyon esélyes.


Köszönöm!

2012. márc. 18. 09:29
 6/31 A kérdező kommentje:
Negyedik: Köszi! Amiket mutattál sajnos külsőre nem tetszenek, és bár tudom, h a józan ész azt diktálja, h megéri az árukat az autók, csak tudod ha két évig gyűjtesz rá, nehezen szánod rá magad olyanra, ami eleve nem nagyon tetszik. :) 1.6 a klíma miatt talán kell, de nem ragaszkodom hozzá, 1.4 is oké.
2012. márc. 18. 09:33
 7/31 anonim ***** válasza:

Bár ajtós kompakt kocsit mondtál, de valahogy én fiatalon is ragaszkodtam a megjelenéshez, (szerintem akkoriban egy szép 2107-es jobban nézett ki mint 1 lepukkant 1-es Golf) tehát megnézhetnéd az ilyen Mondeókat is

[link]

2012. márc. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
tehát, hogy 5ajtőst mondtál... csak nem volt bekapcsolva a numerikus billentyűzet bocsi
2012. márc. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Mindenképpen az 5 ajtós karosszériához ragaszkodsz?


-Skoda Octacia

-Toyota Avensis

-Renault Laguna


De ha a 4 ajtós is jó akkor passat.

2012. márc. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 lockstock ***** válasza:

Üdv!


Én F Astra után nem ajánlanék Opelt. A G astra ülése kényelmetlen hosszú távon, illetve z14xe x16se motorkódu motoroknál a computer a hengerfej közelébe van téve, ami emiatt szeret elhalálozni. És nem olcsó ugyebár. Az F Astrával mi bajod? Ha felhasználóbarát autó kell, az 1.6-os 99 vagy azutáni x16szr motoros asztma nagyon jó választás. Szerintem jól is néz ki. :)

2012. márc. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!