Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat uno Dízel, benzin vélemén...

Fiat uno Dízel, benzin vélemények?

Figyelt kérdés

mit gondoltok erről a kocsiról? jó lenne első autónak?a dízel,vagy a benzines jobb ebből a fajtából?

vagy inkább 1 literes polo?

köszi a segítséget



2012. márc. 18. 11:35
1 2
 1/17 freerider08 ***** válasza:
Ilyen kicsi motornál csak is benzines és inkább a Polo.
2012. márc. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
vagy esetleg opel astra? hasonló árban van és elég jó:D
2012. márc. 18. 12:24
 3/17 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább a Polo. Azért az Astra hajlamos rohadni. Vagy nézz Seatot azok is jó árban vannak és fiatalabbat is tudsz venni a Polonal. Nézd meg az Ibizakat.
2012. márc. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Mentem már seat ibizával, nem nyerte el a tetszésem:(

Kisebb rohadás nem gáz, van karosszérialakatos ismerősöm,megcsinálja 10 perc alatt,egy pár sörért:D

2012. márc. 18. 12:49
 5/17 A kérdező kommentje:
a nagyobbat is,csak ahhoz már sok sör kell :D
2012. márc. 18. 12:50
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekünk volt egy rövid ideig Uno-nk, ment mint a golyó..

75 lovas, 1.4 benzin..

A frissített verzió (laposabb első fényszórós) már nem is hajlamos annyira a rohadásra.

Én csak ajánlani tudom.

2012. márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Astrát vegyél,vagy Polot. Ütni vágni nagyon lehet őket. Unok jók.. Voltak egykoron.
2012. márc. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
akár négyütemű trabant is szóbajöhet...:D az nagyon szar?
2012. márc. 18. 19:01
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Ha igénytelen,de használható kocsit akarsz,megfelelő a Trabant is. De mondjuk egy Astrához nem ér fel.
2012. márc. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Nálam a törvény:Opelba benzinest,Vw-be szigorúan dieselt.Uno nagyon rohad,főleg a 89-ig gyártott,nagy lámpás.Inkább fiatba egy fiat tipo 1.7 D.Igénytelen motor,5 literes fogyasztás,nem annyira rohad,csak a küszöbnél,és figyelni kell vételnél a nyúlványokat..Benzines régi fiatok elektronikus hibások,ezért nem ajánlom őket.De benzinesbe szerintem akkor már egy opel astra 1,4I.,1,6I.Olcsó fentartás,megbizható motor.
2012. márc. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!