Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kormoran GAMMA B2 195/50R15...

Kormoran GAMMA B2 195/50R15 Nyári gumi vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 02:03
 1/4 anonim válasza:
Ha nem nagyon száguldozol, akkor az ára miatt megfelelő választás lehet. Nyilván nem tud annyit mint egy Michelin, de feleannyiba is kerül! Kisebb méretű Kormoran gumikra nem igazán volt panasz. Ezt annyira nem ismerem. Viszont a mintázatából adódóan 6-8 ezer kilométerenként meg kell cserélni az elsőket a hátsókkal, mert hajlamos a "fűrészfogas" rendellenes kopásra.
2012. márc. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

azért gondoltam ezt ,mert ilyen ár kategóriában nem találtam más Peremvédős gumit + (Kormoran a Michelin gyártócsoport tulajdonában lévő, európai gyáraiban készül)annyira rossz nem lehet szerintem

köszi a válaszod

2012. márc. 18. 15:34
 3/4 anonim válasza:
A Kingstar 195/50 R15 méretű gumija is peremvédős és szerintem nem is rossz, mint amilyet elsőre a neve sugall. A Hankook kínai gyáraiban készül és kisebb teljesítményű autókra tökéletesen megfelel.
2012. márc. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jó a gondolatmeneted. Szerintem sem mindegy, hogy egy-egy gumigyár milyen érdekeltségi körbe tartozik. Még kínai és kínai gumi között is nagy különbség lehet, mert nem mindegy hogy licenc alapján készül 'nyugati' képzésben részesült melósokkal, normális gépsoron és alapanyagokkal, vagy echte kínai technológia és a melósnak két tál rizs a napi fizetése. Na azért szerinted milyen munkát végez?
2012. márc. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!