Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elektromos Quad-hoz töltő, és...

Elektromos Quad-hoz töltő, és mivel tudnám szebbé varázsolni?

Figyelt kérdés

Lányomnak van egy barbie elektromos Quad-ja a töltő költözésnél elveszett, és kéne hozzá új, de nem tudom milyent kell vennem, és hol.

A színét a nap kiszívta tavaly nyáron, és szeretném lefújni neki (rózsaszín-fehérről, rózsaszín feketére) mivel lehet kivitelezni? Műanyagra kell ügyebár, és nem értek hozzá, pedig nő létem,re feltalálom magam ha fúrni-faragni kell, de most azt sem tudom milyen üzletbe menjek.


2012. márc. 19. 07:51
 1/2 anonim válasza:
Szia! Töltő kérdésben; eredeti töltőt nem tudom honnan lehet szerezni, de meg kell nézni milyen akkumulátor(ok) van benne, ha normál 12V-os, (mint az autóba) akkor egy egyszerű autó akku töltővel tölthető! A színét viszont a leg egyszerűbb ha festék boltba veszel fújós festék sprét, kb:1000Ft! Nem tudom mekkora felület, de érdemes többet venni azonos színből! Ezek nem minőségi festékek, de a célnak megfelel! Műanyagra is alkalmas! Előtte hígitóval letisztítod a fújni kívánt felületet, tehát kosztól, zsírtól mentes állapotba legyen, de mind ezek előtt letakarad(papírral azt a részt amit nem szeretnél színezni, vagy ha szét tudod szedni akkor az a legjobb, és úgy kosztalanítani, majd lefújni! Ajánlott több rétegben, mert ha csak egyszer fújod nem fedi, vagy ha egyszerre nagyobb mennyiséget ráfújsz, megfolyik, csúnya lesz! Remélem segítettem! Sok szerencsét!
2012. márc. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Azt mondták hogy homasitában érdemes venni festéket, majd ma megnézem, és a többi infót is köszi :)))

2012. márc. 20. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!