Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigi töltő, kinek...

Elektromos cigi töltő, kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 20:37
 1/5 bjani10 válasza:

Hy!

Attól függ, hogy milyet veszel. Van jobb, de rosszabb is.

Ami nekem volt, az elég jól működött. Az az egy pici hátránya volt a dolognak, hogy amikor "lepöcköltem" a hamut a cigi végéről, előfordult, hogy kifordult belőle a parázs. Újra meg kellett gyújtani. Ennek az okát a töltő működési elve okozza. Abban a kis csőben, amire ráhúzod a hüvelyt, abban van egy kis acél spirál, ha úgy tetszik, egy rugó. Ez a spirál hajtja, ill. tölti bele a hüvelybe a dohányt. Szóval ennek a rugónak az átmérője éppen egy nagyon picivel kisebb, mint a cső belső átmérője. Ezért van az töltés közben, hogy a kettő közé szorult dohány-szálakat, néha "elcsípi", elvágja a spirál. így aztán a dohány nincs úgy összegabalyodva a cigarettában, ami végül is ezt okozza, hogy néha egy erősebb hamuzásnál kifordul a parázs. Remélem érthetően sikerült leírnom!:)

Viszont mindent félretéve, én meg voltam vele elégedve, gyorsan el tudod készíteni a cigarettákat, be tudod állítani azt is, hogy mennyire keményre töltse bele a dohányt. Viszont van ezekből a készülékekből jobb is, rosszabb is. Ha gondolod, készíts egy fotót a kiszemelt masináról, majd a képet elküldheted az e-mail címemre.

Esetleg kb. látom majd, hogy milyet akarsz venni, megéri, vagy sem. Az e-mailem: bjani10@freemail.hu

2011. márc. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ohhh :) értem köszi a választ! és te szerinted melyik féle a legjobb? Nekem különösebben nincsen kiszemeltem, és tapasztalatom se az elektromos cigi töltő kapcsán, szal te meiket ajánlod??
2011. márc. 28. 00:26
 3/5 bjani10 válasza:

Hy!

Erről a töltőről beszéltem, én is ilyet használtam:

[link]

(Köszönet a képért S. Mártának!)

2011. ápr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem én csinálok egyet magamnak, ami frankóbb ezeknél.
2012. nov. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nagyon jók de nem a bolti...szerintem az vagy drága vagy kicsi:)

1.valaszolo:Neked inkabb azert fordult ki a parazs mert azokat a kemény szárakat is bele tölthetted ami amugy a dohanylevel közepe ha nem az akkor pedig szellősen töltötte...nekem viszont ritka hogy ki boruljon de az nem a töltö hibaja:)

Aki otthon szeretne készíteni nagyon egyszerőnek tűnik de nem az

2015. aug. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!