Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elkezdjem most suli idő alatt...

Elkezdjem most suli idő alatt a B-s jogosítvány tanfolyamot vagy inkább hagyjam az egészet nyárra?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg csináljam meg most a kresz vizsgát + az elsősegélyt és hagyjam a vezetést nyárra?


(10.osztály gimnázium)


2012. márc. 20. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindent csinálhatsz most. Nem foglal le ez olyan sok agyi kapacitást, meg szabadidőt sem..
2012. márc. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd el most, legalábbis az elméletet/elsősegélyt.. és ha nem fér bele az idődbe a vezetés, akkor azt kezd nyáron, bár akkor általában mindenki akkor akarja és az oktatóknak kevesebb idejük van, de ez függ attól is, h mekkora városba laksz stb.
2012. márc. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd el most, és talán lesz az idén jogsid is. A vizsgára úgyis hónapokat kell várni a minisztérium baromkodása miatt...
2012. márc. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szeritem tedd le az első segélyt ,mert az nem az játék mert mikor én voltam 2 dolog lehetet vagy jönn mentős orvos aki nem nézz el 1 hibát sem vagy önkéntes jönn aki segit át enged még azt is aki nem tud semit. nekem mentős volt nekem sikerult de 25 személyből előtem 8 an mentekbe, és csak 3 rom vigyorgot.

6500 ft elsősegély. siluban 3500 ft a tanfolyam felkésziteni.

mikor végzel a sulival ,utolsó honnapban beiratkozol, hó közepén , kicsit pihizel suli után max 1 hetet másik héten elkezded sulit ! nyugisan felkészulsz a kresz vizsgára , és sikerulni fog.

lényeg sokat jegyzetelj és közben cd vel csináld ozzhon is.

2012. márc. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csináld csak meg.Én is gimi mellett csináltam, hidd el nem szól bele a tanulásba.Kezd el a vezetést is , a sikeres kresz vizsga után minél előbb elkezded a vezetést annál jobb.
2012. márc. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10. osztály végén még nem halsz bele a tanulásba ( majd jövőre :)) ) úgyhogy kezdd el most nyugodtan és augusztus végén ha minden jól megy meg is lesz :).
2012. márc. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Így van csináld meg most gyorsan amint lehet már ha csak az nézzük hogy a jogsi is napról napra drágább így most kell neki ugrani! :)


Olcsobb sosem lesz csak drábább.. Én annó a B kategóriát 2004 ben 80.000.- ft é csináltam minyenel együtt.. Persze elötte volt A1 kategóriám meg M is ugyhogy az elsősegély le jött. :)


Sok sikert és Kitartást! :)

2012. márc. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkitől!
2012. márc. 22. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!