Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogómon miért van az hogy...

Robogómon miért van az hogy nyomom az önindítót de nem indítja be csak kattanik egyet?

Figyelt kérdés

2012. márc. 21. 11:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vagy az akkumulátort kell cserélned vagy az önindítóval lesz gond...
2012. márc. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%
Próbáld ki azt hogy betolod utána ha elindult leállítod és ha nem indul akkor csak a kartergázbovdened volt megragadva ha nem akkor pedig el van szakadva. Ez a leggyakoribb hibaeset ha azt csinálja amit írtál. Ugyan is a kartergázbovden menet közben vagy ha jár a motor elszakad azt észre sem veszed csak amikor indítani akarod és nem indul.
2012. márc. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
kattanik????
2012. márc. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Utolsó nem tudom mit trollkodik... Ha nem értesz hozzá, ne írj.

Viszont a válasz: Azért van valószínűleg, mert le van merülve vagy hibás az akksid. Rugással indítsd be (hiszen robogót nem lehet betolni) és menj úgy, közbe tölteni fogja és utána lehet indul már.

2012. márc. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mármint második
2012. márc. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó te viszont tényleg nagyon okos vagy. Hát ki gondolta volna hogy nem lehet betolni a robogót. Amúgy nézd meg ha rendesen szól a duda vagy az indexek rendesen villognak akkor nem az akksi hanem más a gond. Lehet relé vagy az önindítóra megy egy vezeték ami saruval van rajta és nem csavarral mozgasd meg, lehet hogy csak kontakt hiba.
2012. márc. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én védem a kérdezőt, de én vagyok szemét. kis szarjankóóók
2012. márc. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kartergázbowden a simsonodon van :D:D
2012. márc. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Izé, önindítórelé?

Zárd össze a rajta lévő kábelket, ha úgy beindul akkor az a hibás alkatrész, cseréld.

2012. márc. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 10 deka farhát ***** válasza:
Szerintem a kattanás pont azt jelzi, hogy a relé meghúz. Én azt javasolnám, hogy multiméterrel végignézni, hol van, és hol nincs áram a rendszerben.
2012. márc. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!