Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan és mivel kell kitisztít...

Hogyan és mivel kell kitisztítani a (nem eldobós) "mosható" olajszűrőt? Továbbá hogyan és mivel kell kitisztítani a (nem eldobós) "mosható" levegőszűrőt? Kis motorkerékpárról van szó. Köszönettel!

Figyelt kérdés

2012. márc. 21. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom te a direktszűrőre gondoltál.Az attól függ,mert van 1500-ért eldobható kínai,ami jól néz ki,de sz@rt sem ér..Autósboltokban,hipermarketekben kapható hozzá tisztítóspray+olajfilmréteg,ami levegőszűrőként funkcionál.

Üdv!

2012. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tök ciki, hogy azt se tudom mit kérdezek! :( Most vettem egy 225ös Yamaha XT Serow-t és az eladó Úriember azt mondta, hogy nem kell hozzá venni se olaj se légszűrőt mert mosható vagy tisztítható mind kettő... :/ Akkor tökjónak tűnt ez, de most cserélném az olajat és csak nézek ki a fejemből, hogy mit kezdek ezekkel a szűrökkel! Akkor veszek olyan spray-t! KÖSZI!!! Meg ma azt hallottam, hogy az olajszűrőt benzinben kell kimosni. De hogy ezt most hogy fogom kivitelezni...??? :D Kaland az élet! :D De az is lehet, hogy beviszem egy szervizbe. Csak tudnék igazán megbízhatót! :/
2012. márc. 21. 22:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Emiatt ne vidd szervízbe,csak lehúznak..Egy kannába vagy Nestea-s üvegbe(azért mert jó nagy szája van)tankolsz egy litert és jól kisúrolod.

2012. márc. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem! KÖSZÖNÖM!!! Sima úgy! :)
2012. márc. 23. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!