Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Felicia milyen autó?

Skoda Felicia milyen autó?

Figyelt kérdés
Első autót nézek, talán jövőre megveszem, de elkezdtem nézelődni. Régi Swift ami etalon, megbízható meg minden, csak mivel lenézik, és elég gyenge a kasztnija, gondoltam körülnézek mi van még. A Feliciáról kérek véleményt, illetve annyi kérdés (mivel klímás alig van), hogy aki tudja írja már meg, mennyibe kerülne bele utólag klíma?

2012. márc. 22. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó autó a Felicia a Swift kategóriában. Nem romlik el de ha mégis akkor olcsó hozzá minden, hely is van benne, jóval "autószerűbb" a Swiftnél. Utólag a klíma nem olcsó, 100 alatt nehéz lenne megúszni.
2012. márc. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eredendöen cseh.
2012. márc. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

klímát utólag kb 150-200 000ft-ért raknak bele. Szerintem egy ilyen öreg autóra ennyit költeni felesleges.

Összességében a felicia a swifthez viszonyítva elég jó autó.

2012. márc. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Használtautó.


1, 6 glx-ben van klima, meg belső levegő keringés, nagyon jól hut, és nem fogyaszt többet számottevően. 5 fő + bicajok a tetőn + sok csomag, Horvátországba mentünk vele, és az autópályán így is lehett elozgetni, 7,5 körül evett klímával, 7et nélküle, bringák nélkül 5,5!

2012. márc. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!