Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnél magadnak egy bitangj...

Szeretnél magadnak egy bitangjó crossmocit?

Figyelt kérdés
Igen, igen nem itt kéne hirdetnem, de tényleg nagyon fontos lenne... Ha érdekel bővebben írok rólla. Érd: 10internet@citromail.hu és lent a linken van a leirás + képek is! ((?))
2009. jún. 13. 21:41
 1/10 A kérdező kommentje:

[link]


Mégegyszer sorry! De tényleg nagyon sűrgős!

2009. jún. 13. 21:41
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

12 éves 125-ös motorért 290khuf?

Magadnál vagy ember?

Ha gyorsan akarnád eladni nem kérnél érte ilyen horror árat.

Ennyiért 400cc-s sportmotort kapsz használtan...

2009. jún. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Hát kedves előttem szóló te nemértesz a motorokhoz az biztos ! 290 et simán megér ! Ennyi az ára ezeknek a motoroknak lehethogy neked nemér ennyit de a piaci ára ennyi.Ezt azért is előbb veszik meg az emberek mert az erdőbe pályára nemkell jogositvány erre a motorra nemkell müszaki ,nemkell biztositás,nemkell átiratni,rendszám semmi.Csak beinditod és halytod a pályán.Simán megéri ajánlom !Ja és a sport motort fent is kell tartani ahoz meg az alkatrész drága .
2009. jún. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Honda CB1, 400cc 400.000Ft környékén megvan. Jah és a 600-as Suzuki Bandit, meg a 750-es Moto Guzzi nem érte utol gyorsulásban...

A mai gazdasági helyzetben nem ér meg egy ilyen motor ennyit főleg hogy utcára sem lehet kivinni...

Erdőben nem motorozhatsz, pálya nem mindenhol van odáig is tréleren kell vinni... Elég nagy luxus lenne.

2009. jún. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként néztem az árakat és szerintem nem éri meg attól függetlenül, hogy a többit is ilyen áron adják...
2009. jún. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

200e ft-ért kapsz ennyi idős rendszámos endurót amivel kimehetsz az utcára, van rajta index, km óra és még azt is tudod hogy menyit mentek vele

ennél nem tudod bebizonyítani hogy tényleg annyi üzemórát ment mint amennyit mondasz, mellesleg a krosszokat gyepálják rendesen..

2009. jún. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
nem rossz a gép
2009. jún. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Na nekem az eszem megáll, én crossversenyzek, de hogy itt a bírók közül senki nem, az egészen biztos. Mi az hog ygyorsulás meg sportmotor ?? és társai ??

Ember, nem crossmotorról van szó? vagy ismét egy olyan "crossmotor", amely csak azért cross mert kicsitt fejjebb van a sárhányója ??


Komolyan mondom, hihetetlen. Egyébként vannak erre speckó oldalak ahol hirdetni tudsz (ingyen). való igaz, van amiket 2 éve hirdetnek, de ha jó a motor és jó áron adod, hidd el pár nap alatt elkapják. Tapasztalat. Az más kérdés sajnos, hogy egy egy éves abszolút király állapotú motort nekem se sikerült eladnom többért csak 40 %*-os áron kb, de hát ez van ... a motocross igen költséges egy sportág, ebbe az ne is vágjon bele, aki nincs felkészülve a havi akár több százas kölktségekre, hát maga a motor pedig ... azt megveszed és tekintsd is azta pénzt egy az egyben hobbyra kidobott pénznek, mert abból te úgymond jól kiszállni nem tudsz. Ez egy ilyen dolog. Én is megkattantam, hogy az 1 éves Yamahát ami újonan 2 milka felett volt, 800-ért vitték csak el, ... tényleg ez van ma.

De azért sok sikert!

2009. jún. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hello mindenkinek...! nos: a sok NAGYTUDÁSÚ emberkék 1. nemtudják mitbeszélnek! 2. életükbe nem ültek motoron stb. stb.

Jah és még annyit a motort ma elvitték:D (290eft-ért....) Ugyhogy kedves "400ast is kapsz enyiért" stb. barátaim Ennyit tudtok ti a motorsportról, vag legalábbis a motocross-ról!!

2009. jún. 14. 18:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet ezt nem lehet kivinni utcára de mikor nem használom pl :télen betolod a garázsba és kész te meg fizetheted tovább a biztosítást meg a többi dolgot ha mész vele ha nem .Ez egy hobby aki crosst vesz az ne a praktikusságot nézze hanem az adrenalin élményt .Ja és miben lesz nagyobb kár a pl 60 al elesel cross vagy sport moci ? A crossra veszek egy idomszettet 30 ezerért és kész te meg ráköltesz 200 ezret a 400 ezres sportgép idomozására.A válaszoddal magad ellen támadsz mert szerinted a sportgépeket nem hajtják ? Gumifüstölés meg társai.Több a halálos baleset az országuton elhihetitek mint a cross pályán.Egy sport gépet is sok pénz fentartani mert egy jó gumi kapásból 25-30 ezer egy crosra meg abból veszel 2 őt meg 1 liter olajat.Ha a motorját kell szervizelni arról már ne is besezéljünk.Mind aa kettő sport hobby aki ilyenbel gondolkodik az ne azt nézze mi a legolcsobb ezekre a sportokra áldozni kell.
2009. jún. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!