Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen márkájú 125-ös crossmoc...

Milyen márkájú 125-ös crossmocit érdemes venni 92-94-es évjáratban? Melyik a jobb vagy mind ugyanolyan? Megbízhatóság, kezelhetség, futómű minősége, stb.

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha veszel akor csak olyat ami már forditott első teleszkópos ! Suzuki rm 124 ,Honda cr 125 , yamaha yz 125 ,kawasaki kx 125 .Szinte mind egyforma esetleg márkánként előfordulhat hogy valamelyik kicsit jóbban megy alacsony fordulaton ,1-2 kg val könnyeb vagy nehezebb,kicsit keményebb a fútómü de ezen lehet állitani ! Ha jó állapotban van akor szinte lényegtelen ez a 4 márka közül hogy melyiket veszed szinte egyformák.Bár én a suzukit venném mert volt nekünk gy 96 os 125 rm és 125 dt útán olyat lépet hogy majdnem beszartam .
2009. aug. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Yz 125 öt ajánlom, de én újabbat vennék. monduk egy 2000-2001 körülit.
2009. aug. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!