Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Véleménye ROVER 214i-RŐL?...

Véleménye ROVER 214i-RŐL? Mindenféle volt már a családnak de ez a típus nem, én 214-est szeretnék. Erről mi a véleményetek? Megéri a pénzét? Igazi limitáltnak tűnik, ilyet sehol nem láttam még, nagyon szép! LINK:

Figyelt kérdés

[link]

Imádom a Rover autómárkát az egész családnak mindig az volt,soha semmi bajuk nem volt és nem igaz, hogy nehéz az alkatrész beszerzés,főleg a honda motorosokhoz,mert ahhoz bárhol beszerezhető és nem is drágák,tapasztalatból mondom...azért mert a rover cég megszünt, alkatrészt lehet hozzá kapni, mivel több millió rover szaladgál és adtak már ki...polski fiatot vagy trabantot se gyártanak már jó rég óta és mégis van hozzá alkatrész,mondjuk egy rovert ne hasonlítsunk ezekhez,mert sokkal szebb,minőségibb,komolyabb autóról beszélünk,a cég meg hogy összeállt a hondával,bmw-vel majd megszűnt, mert anyagi gondok voltak az nem függ össze avval, hogy egy jó konstrukciót árultak...mindegy fent említett kérdésemre várok válaszokat és előre is köszi mindenkitől!Az nem kérdés,hogy rovert akarok venni,cak hogy melyiket 214 vagyy 216 vagy 25MG ezeken gondolkozom,de a 214-esről azt hallottam,hogyha kell megy nagyon de akkor sokat eszik,de lehet vele kényelmesen nyugodtan is járni és úgy 6 literből is elmegy,én nem akarom hajtani de szeretek vezetni s ha kell tudjak előzni,gyorsulni,meg nem akarom azért azt se hogy sokat egyen igy első szempontom a 214-es,várom a válaszokat!



2012. márc. 24. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Előbb tolj egy rendes linket!
2012. márc. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A LINK JÓ,RÁKATTINTASZ ÉS MÁR OTT IS A HÍRDETÉS!!!NEKEM IS BEJÖTT!
2012. márc. 24. 10:08
 3/6 A kérdező kommentje:
2012. márc. 24. 10:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne ordibálj!


Csak azért lett jó a link, mert a moderátor közben kijavította!


Cserébe itt egy jó link:

[link]


:D

2012. márc. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem ordítottam csak működik a link felül és alul is és nekem nem jelezték hogy nem jó.

A népitélet oldalt ismerem néztem is.Nem a roverrel van bajom mert szereti az egész család,hanem a 214-est nem ismerjük és azt kérdeztem és még mindig várom a válaszokat olyanoktól akik vezettek már ilyen autót vagy volt nekik,hogy ez az autó megéri-e a pénzét amit belinkeltem,mert szerintem nagyon szép és limitáltnak tűnik mert ilyet még nem láttam sehol,hogy full bőr stb..szerintetek megvegyem?kevés benne a km és szép is,nem rohad,új gumik stb...

2012. márc. 24. 15:29
 6/6 Viktor118 válasza:
Szia! Közben végülés vettél 214-est? :) Mert én is azt vennék és érdekelne, hogy mik a tapasztalatok :D Köszi előre is
2014. nov. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!