Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi kilométert fog kibírni...

Mennyi kilométert fog kibírni az autó? Balesetmentes közlekedést feltételezve.

Figyelt kérdés
Peugeot 307 hdi-m, most 4 éves korára elérte a 160ezer km futásteljesítményt. Ennek 90 %-a országút+autópálya. Van még azonban 3 év törlesztőrészletem. Kibír a kocsi 300ezret, talán többet is 4-500ezret? Tapasztalatok alapján kérlek válaszoljatok!
2009. jún. 13. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
először is a 160e km az nem futástejlesítmény hanem futott km :) Egyébként én szerintem kibírhatja, ha körülnézel a használtautós oldalakon akkor rengeteg olyan autó van aminél 500.000 kmnél is több van beírva, pedig ott még általában vissza is tekerik. Tehát kibírhatja, bár olyan Peugeot mondjuk pont nincs, ami ki is bírta volna eddig, de nincs ez sehol sem megírva hogy nem lehet :)
2009. jún. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvost, hogy meddig élsz.Attól függ, hogy hogy volt használva,karbantartva egy autó.Nem ritka,dízel autóknál az 500.000 km.De simán el lehet vele menni.Csak mindent meg kell neki adni.A nagymamám is 90 éves koráig élt.
2009. jún. 14. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

a mi benzines autónakt 170ezerrel vettük, már több mint 180ezernél tart és semmi baja

a dieselnek a 200ezer meg se kottyan

2009. jún. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
55%

Tipusfüggő.


Nem tudom a Peugeot 307 milyen, nem hallottam sok jó véleményt róla, meg úgy általában a francia autókról.

Barátaimnak volt Peugeotjuk, gyorsan eladták, mert szervizigényes volt . Nekem egyszer volt egy Peugeot buszom, az télen reggelentként az Istennek se indult, nyáron eladtam :(

Japán diesel autót ajánlottak, Toyotám van bőven 500-ezer fölött hát még megy :)

De ez is lutri, mert a barátom benzines Nissanja 150-ezernél már főtengelytörést is szenvedett :(

2009. jún. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18%

el fog menni annyit, csak a gatyátok rámegy:)

Nagy nyomású dízel rendszer elég cumi tud lenni.

A francia autók pedig nem a megbízhatóságukról híresek.

Voltam kint franciaországi peugeot műhelyben, az átadás előtt álló kocsikon is már elektromos javításokat kellett végezni.

Szerintem ez sok mindent elárul róluk.

2009. jún. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!