Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora motor szükséges ehhez?

Mekkora motor szükséges ehhez?

Figyelt kérdés
Automata váltós autóba hány lóerős motor kel, hogy gázadáskor nyikorogtassa a gumikat? Vagy ez automata autóknál mennyire jellemző? Kis személyautóra gondolok.
2012. márc. 25. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:

nézd ez változó menyire jo a motor a kocsiban és a váltó.

sok fajta automata váltó van , nekem mercim volt 300 as dizel automata nem őltem mint te akarod benne volt d 2 3 sebeség ami 2 3 as ban nagyon agresziv lett!

de csak d kell használni.

amire te akarod arra minimum 90 le kell. jo válto jo motor de ha nagyon nagyot akarsz akor 2000 res motornál kezd. de idő után valamid fel fogja adni a szolgálatot vagy motor vagy váltó. nem erre tervezték .

2012. márc. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok ilyet, de benzinkúton már többször láttam egy kocsit, és mindig úgy indul, hogy csak úgy nyikorog a gumi rajta, és mikor megy tovább, hallom, hogy automata váltós. Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy milyen erős motor lehet benne...
2012. márc. 25. 10:59
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként egy 1-es Golf
2012. márc. 25. 10:59
 4/7 anonim ***** válasza:

A nyikorgó gumihoz nem erős motor kell, hanem az ASR hiánya...


A 72 LE-s kocsimnak is simán megnyikorgatom a kerekét száraz úton (sőt, kézifékkel még pörgetem is!), ha akarom - csak nem szoktam vágyni rá mert baromság és kopik a gumi meg a gép.

2012. márc. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, de azért automata kocsiknál csak másképp van ez, nem? Annál csak nem olyan egyszerű ez a dolog.
2012. márc. 25. 11:20
 6/7 anonim ***** válasza:
De, ha kikapcsolom az ASR-t, akkor nagyobb gázra simán kipörög az enyém, de nem szoktam ezzel szórakozni.
2012. márc. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs nagy különbség automata kocsinál sem, ha nincs vagy kikapcsolható az ASR akkor pörög.
2012. márc. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!