Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem 1 Dodge Chargert az...

Vettem 1 Dodge Chargert az Ebay-en 2500 dollárért, szeretném felújítani és mindig is szerettem volna ilyen autót, a lényeg milyen lehetőségek vannak Magyarországba hozatni? Kb mennyibe kerül és pontosan milyen cégek foglalkoznak ilyesmivel [1969-es]?

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hajóval, konténerben lehet hazahozni. A nyugati partról kb. $3500 a keleti partról pedig kb. $2500 a hazaszállítás.

Plusz vám (10%).

Plusz ÁFA (27%).


Nem ártott volna a vásárlás előtt ezekről tájékozódni:)


Írd be a Gugliba, hogy "USA autó import" fogsz találni pár céget akik tudnak segíteni.

2012. márc. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha Te 2500 dolcsiért vettél egy 69-es chargert, akkor az vagy egy roncs, vagy megkötötted az évtized üzletét.
2012. márc. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyobb esély van rá, hogy egy roncs. Nem olyan ritka ám ott egy ilyen autó, mint a használtautó.hu-n.
2012. márc. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Magyar lehetőségekhez mérve ha hazahozod is tiszta haszon.

[link]

Ennyi pénzért kint ilyt kapsz.

[link]

2012. márc. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

igen a konténeres utaztatás a legjárhatóbb út, keress meg olyan cégeket mint pl.: a DHL, vagy a Schenker.

De amúgy őszintén ugye be voltál baxva mikor gondolkodás nélkül vettél 1 kocsit az usából....?

Na 1 kis olvasni való, csak tájékoztatás szinten:

[link]

[link]

2012. márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Istenem te is elvetemül "Autókereskedők" néző vagy? Azok szoktak felrakni ilyen értelmetlen kérdést. A TV-ben megvannak a felújítással 1 óra alatt, de a valóságban ha tényleg f@szán akarod felújítani akkor nem elég egy óra rá. Na most menj mond meg apukádnak, hogyha nagy leszel akkor szeretnél egy ilyet felújítani.
2012. márc. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az Autókereskedőkben csak azokat az alkatrészeket cserélik, ahol látszik, hogy csak a torka véres, néha átfestik...
2012. márc. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy kérdező, csak így tovább. Ha már haza akarod szállítatni, akkor vegyél még mellé egy rakat alkatrészt és azzal együtt csomagolják, hogy nem menjen rá még arra is a pénzed.
2012. márc. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A szakmám autószerelő 19 év szakmai tapasztalattal.

A külcsín amin dolgozni kell nagyobba...A motorikus állapot tökéletes.Amerikában 1 barátom szintén dolgozik ott és szerinte csak a külcsín ami maradt.

Nekem már csak a szállítás ami kell.

Csak a tengeren kell áthozatni mivel ismerem a Leitner egyik fejét és nem lenne akkora extra full összeg elintézni.

2012. márc. 25. 18:39
 10/11 anonim válasza:

Szia!


Ne foglalkozz,ezzel a sok irigy emberrel.Én itt élek Amerikában,tudom,hogy itt filléres dolog az autó,ami nem roncs is,bár az igazsághoz hozzá tartozik,hogy nagyon ritka aki kíméli az autóját.Ha bármiben segíthetek írj!

Igaz csak számítástechnikai dolgokat küldök haza,de biztos tudok segíteni valamiben.

2012. márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!