Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb 50ccm-es robogó?

Melyik a legjobb 50ccm-es robogó?

Figyelt kérdés

nekem amire kéne:

napi 50-60 km megtétele amiből 10-20 városzi használat

országúton a lehető legnagyobb utazósebesség



2012. márc. 26. 20:23
 1/8 A kérdező kommentje:

és lehetőleg nagytestű!

esetleg erdekelne olyan szempont is hogy pakolhatóság! vmi burgman,scarabeo,t-max szerű gép 50 ccm-esben van?

2012. márc. 26. 20:26
 2/8 anonim ***** válasza:

Nincs, mert akkora testet, mint a Burgmann nem bír cipelni egy 50-es motor.


Nem tudom ugyan milyen márka, de főnököm a Bauhausban vett valami noname robogót, 80 felett megy és elég nagytestű (50-es).

2012. márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
APRILIA - bármelyik nagyon szuper!
2012. márc. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ez egy szubjektív kérdés. sok robogó volt már a kezem között, a legmegbízhatóbb legkevesebbet fogyasztó és legolcsóbb az a yamaha jog 3kj volt. de az kistestű. és max 70 et megy. de azt akkor ha jó a motorja.


piaggio nrg 50 es el mentem már ami kis hozzányúlással 90 et ment, de országutón tartósan nem mennék vele 70 felett. a nagysebesség miatt neked valami sportosabb aprillia vagy ez az NRG lehet jó

2012. ápr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A legjobb 50-es robogó sztem a Yamaha Aerox, ezt mondják a legszebbnek, de ez szubjektív.
2012. ápr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a legszebb szerintem a cpi aragon 5
2012. ápr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
a legszebb szerintem a cpi aragon, és 14000-ig forog, 80-90-et simán tudja, jó választás!!!
2012. ápr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 waland ***** válasza:
Erre a napi igénybevételre nem javaslom a robogókat. Sajnos ha 8 motorozható hónappal számolunk (160 munkanap), az már majdnem 10000 km fokozott igénybevétellel. Ideális esetben ez új, gyári hengerrel kb. 1,5-2 év, de csúcsra járatva, esetleg tuningolva (lehető legnagyobb utazósebesség) akár fél év alatt is elhasználódik. Ez már az a távolság, ahol kompromisszumokat kell kötni, és vagy venni egy megbízható, de lassú 4-ütemü robogót, vagy letenni az A1 kategóriát, és 125ccm-ben gondolkozni.
2012. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!