Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a legjobb megoldás egy...

Mi a legjobb megoldás egy robogó ellopása ellen?

Figyelt kérdés
A korábbit a mélygarázsból vihették el lakattal együtt. Nem tudtam mihez kikötni, de most már igen. Normál lakat, vagy inkább a láncos megoldás a jobb? Riasztóval van valakinek tapasztalata?

2012. márc. 21. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:

gázcső+lánc

gázcsövet vagy annak kinéző csövet még a legostobább cigány se próbálja meg levágni

2012. márc. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de a láncot igen
2012. márc. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rakass bele GPS alapú járműkövető rendszert! Mobilinternettel akár egy perc alatt megtalálod, riasztáskor értesítenek, kivonul a járőrszolgálat, stb...
2012. márc. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mélygarázsban milyen GPS van?
2012. márc. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"mélygarázsban milyen GPS van?"


Nos, az aktív rendszerek GSM hálózaton kommunikálnak. Manapság már igen kevés mélygarázs van, ahol nincs térerő.


Két eset lehetsége:


1.) A mélygarázsban leparkolok, az összes tiltás aktív, az utolső ismertpozíció a mélygarázs bejárata. (Esetleg még le is van láncolva.) Ha elmozdítják, akkor riasztás történik (szirénával ahogy kell), én odamegyek ahol leparkoltam, a járőr pedig a bejárathoz. Ha berakták egy furgonba, akkor is meglesz az útirány.


2.) Leparkoltam valahol (többi mint fent), és valaki leviszi egy mélygarázsba. (persze csakis szállítva, mert a kormányzár alap, miközben szirénázik) Akkor is az utolsó ismert pozíció a mélygarázs bejárata, tehát lesz hol keresni!


Nagyjából ennyi...

2012. márc. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mennyibe kerül egy ilyen GPS rendszer robogóba?
2012. aug. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Olyan 25.000-40.000 HUF, de nem kimondottan robogó GPS követőként ismert, hanem GPS követőként.


Javaslom, ezt nézd meg: [link]

2014. febr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!