Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson os korszakom le akarom...

Simson os korszakom le akarom zárni mert már únom hogy beszivat mindig meg el mészik a kis megszakító szerelni kell mindig . és 125 vagy 250 cross érdekelne fogyasztás szempontból meg erőre is hogy 4t vagy 2t?

Figyelt kérdés
Észak Borsodban Szlovák határ mellet kb 10 km re lakom szóval vannak eléggé szép nagy kaptatók meg hegyek és Quadosok meg Crossosok is mondták (ismerőseim,spanjaim),hogy inkább 250 4t erről mi a véleményetek?? Honda Cr 250 vagy Kawasaki kx 250 érdekelne jobban de 125 is jó azt mondták csak azt szénné kell forgatni ameddig a 250 4t nem. Meg ugye mivel 4t és lehet motor fékezni.........Köszi elő re is:)))
2012. márc. 27. 11:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
hát figyelj azért nem akarok le vizsgázni mert nem egy nem 2 Quados meg Cross os spanomnak be húzták ugye cross Gumiaszfalton nem nagyon tapad le és mikor ment kia hegyre akkor be is húzták tőle mert esett egyett menekülés közben és Enduro ról van szó első hát só lámpa jó volt csak nem volt rajta rendszám és be húzták a jogsíját....nekem nem nagyon kell mert a város szélén lakok 1 km re itta hegyoldal hegyen meg nyert ügyem van kocsyi ellen :))
2012. márc. 28. 20:10
 12/15 A kérdező kommentje:
tudom egyébként hogy mi kell rá csak az is plus pénz abból meg mennyi benya kijön :P így is kerültem simoval is hiába meg van kocsyra a jogsim utálom a Jardot nagyon sok sündőrt:)) meg ha 125 öst veszek akkor meg majd meg csinem idővel a nagy motoros jogsit de uncsynővérem exe is nagy motorral 1300 as Turbós Hayabusával jogsi nélkül tolja 7 éve és ezt tartja kapjanak el ha tudnak :)) de eddig nem jött nekik össze :) se autó pályán se alsóbb rendű úton :)
2012. márc. 28. 20:14
 13/15 A kérdező kommentje:
kimaradt :) sorry meg mondjatok olyan Crossost akinek van Jogsija 98% ból 2 % nak van meg ugyan így a Quadosok is :) ez kell hozzá ez az izgalom enélkül nem is lenne az igazi a crossozás :))
2012. márc. 28. 20:16
 14/15 anonim válasza:
szerintem azért nincs a crossok 98%ának jogsija, mivel ők csak cross pályán motorznak meg erdőbe stb nem közúton. erdőbe meg pályára minek rendszám meg papírok?
2012. márc. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy ez így van meg nem kell de nekem majd kell a motor sm nek is (supermotonak):))
2012. márc. 31. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!