Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hegyre illetve Sm nek (Supermo...

Hegyre illetve Sm nek (Supermotonak ) 2T vagy 4t és hány köböstől érdemes venni? Fogyasztásra gondoltam?

Figyelt kérdés
Később akarok le vizsgázni nagy motorra addig hegyen csak ameddig le nem vizsgázok utána pedig Nyáron Sm meg terep Télen meg csak terepre szertém használni pl Suzuki dr 350 4t? vagy Yamaha Yz 250 4t Suzuki rm 125 2t Honda Cr 250 2T Cr 250 2t ? meiket volna érdemes meg venni ??:)
2012. márc. 29. 00:56
 1/2 anonim válasza:
Nagyon függ a képességeidtől. Ha nagyon kezdő vagy, akkor 4T. Sokkal kezesebb, cserébe nem nyújt akkora élvezeti faktort, mint egy 2T, illetve fogyasztása is jobb(bár terepen nincs értelme nagyon fogyasztásról beszélni, mivel a terep nehézsége a fő fogyasztási faktor). Ha tudsz motorozni, akkor 2T, viszont más motorozási stílust képvisel. Kezdő motorost meg tud lepni.
2012. márc. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
eddig simsonoztam azzal is főként hegyen aszfalt nem nagyon jön be hogy csak húzom neki lassítok meg ... ezt tudom hogy más stílus meg ot van kihívás terepen stb :)) köszi :)
2012. márc. 29. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!