Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes venni?...

Milyen autót érdemes venni? Részletek lenn

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és egy kisebb, könnyen vezethető autót szeretnék. Olyan kellene, ami nem fogyaszt sokat, de azért ha kell hosszabb távokat is biztonságosan kibír(pl 800 km egyhuzamban)
2012. márc. 27. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor neked az alsó-középkategória 5 ajtós kocsijai valóak.

-Volkswagen golf

-Renault mégane

-Citroen C4

-Peugeot 306-307

-Honda Civic

-Toyota Corolla

-Audi A3

2012. márc. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Opel Astra F-G. Opel Corsa. Ford Puma.
2012. márc. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mennyit szánnál a kocsira? Az árban belekalkuláltad e az egyéb kiadásokat is a vétel után? Ha leírod könnyebb lesz segíteni. Mert ugye egy 300ezer ft suzi is elvisz simán oda vissza gond nélkül 800km re és megvan 6liter alatti százas fogyasztásból, de ugyanezt tudja egy 3milla körüli új bármilyen kisautó is. Segíts és segítünk. :)
2012. márc. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha néha 800km-t szeretnél utazni egyszerre egy biztonságos autóban akkor én egy dízeles klímás Vw golf-ot, Vw Polo-t javasolnék.

Az első saját autóm egy Golf volt! A mai napig visszasírom...


Ezek a tdi kisautók 5-6L dízellel eljárkálnak 100km-en. ha figyelsz akkor 5 alá tudod vinni! Ilyen üzemanyagárak mellett ezt is figyelembe kell venni! :)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. márc. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Még nem tudom mennyit szánnék rá, de nem szeretnék túl sokat

2012. márc. 27. 17:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Mégis mennyi pénzt szánnál rá kb?


Szerintem az 1,2-1,3M ft nem sok ha azt nézed, hogy ezek az autók újonnan mennyibe kerültek!

2012. márc. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!