Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault megan vagy Mercedes 190E?

Renault megan vagy Mercedes 190E?

Figyelt kérdés
Melyiket választanád és miért?

2012. márc. 29. 01:27
 1/10 BudSpencer ***** válasza:

A Meganeról tudok véleményt alkotni, mivel ez a családi autónk.

A miénk egy első szériás 96-os évjáratú 1,6 90 lovas 5 ajtós verzió.

Véleményem szerint méreteihez képest egy nagyon kényelmes autó.

Sokat hallani a Renault-ok megbízhatatlanságáról, de én ezt csak cáfolni tudom. Az elmúlt együtt töltött 8 év alatt a kopó alkatrészenek kívűl semmit nem kellett cserélni.

Menetdinamikája bőségesen elegendő a magyar utakhoz, sőt..

Pályán a 140es utazót gond nélkül bírja, ha kell többet is.

Fogyasztása nálam 7-8 liter környékén alakul, az eddigi minimum 6,2 volt, a max 9,5, de akkor nagyon sietni kellett. :)

2012. márc. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mercedesem van, de ültem Renault Megane-ban. A jövőben is, ha tehetem, Mercedes-t választok. Eddig nagyon bevált, friss jogsival már egyből vele kezdtem és megmentették párszor az életem a biztonsági cuccai. Emellett jobban megy, kényelmesebb is. És a Renault egy teljesen átlagos hétköznapi autó. A Mercedes több ennél.
2012. márc. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem, is kérdés : 190E !!

Mert talán öregecske konstrukció viszont annál kényelmesebb,megbízhatóbb és már gombokból javítható ha mégis gondja akadna.

Mindenképp gázzal szereltet vennék.

:)

2012. márc. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Renault? Viccelsz?!


Kizárólag, Merci!

2012. márc. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Természetesen Mercedes 190E.Nekem volt szerencsém mind a két típushoz.Én maradok a mercinél.

Nekem a megane-nal mindig volt valami probléma.Legtöbbször elektromos baja volt,de szinte havonta hordtam szervizbe.Igaz egy extrásabb kivitel volt,rengeteg hibalehetőséggel.Én kiábrándultam a márkából.Vettem egy sokkal régebbi 190-est és nem bántam meg.Olcsóbb hozzá az alkatrész és szerethetőbb autó.

2012. márc. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez a két autó nem egy kategória , nem lehet összehasonlítani őket.A mégane egy alsó-középkatgóriás autó a Merci ezen típúsa pedig felső-középkategória.

Ezt a Mercit olyan autókkal hasonlítsd össze mint Audi A6 , BMW5.A mégane egy családi autó , nekem volt egy 2001-es évjáratú és nem volt vele több gond mint a mostani Passattal.

2012. márc. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és egy ilyen merci mennyit fogyaszt normális tempóban, úgy értem úgy hogy nem padlóig nyomom mint állat?
2012. márc. 29. 15:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Hááát.. Jó kérdés, olyan 8-9 körül ha szép normálisan mész vele. Városon kívül 7.5-ből is megúszod.
2012. márc. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Átlag 8-8,5


Viszont ha állandóan padlógázzal jársz: 12-14 L!!

2012. márc. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. márc. 30. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!