Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bukósisak 50cm3 motorhoz?

Bukósisak 50cm3 motorhoz?

Figyelt kérdés
[link] ez milyen? bukó mit ajánlotok olcsón max 35.000huf

2012. márc. 29. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem vennék ilyen aldis sz*rt. Ennél már bármely normális gyártó alapmodellje is jobb.

[link] itt tudsz olvasni teszteket sisakokról.(meg egyéb motoros cuccokról is)

De konkrétan 35000 ft ig ajánlanám: agv,airoh,hjc,ixs, mds, grex gyártók sisakjait ezekből ennyi pénzért már nem is csak egy alapmodellt kapnál.

2012. márc. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapszabály hogy motoros felszerelést csak motorsoboltból. Műtétre sem henteshez megy az ember, bukósisakot se szupermarketben vegyél, az életed múlhat rajta! 35.000 HUF-ért már tényleg egész jókat lehet kapni, pl.: [link]
2012. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem akár Aldiban, akár a Tesco-ban vehetsz sisakot ha megfelel az európai szabványoknak. Volt nem régiben a totlbike-on egy cikk ahol egy "Aldis" sisak nem is szerepelt rosszul a sisakokra kitalált törésteszten. Most a jön a 'de' rész: DE mindenki annyit költsön a sisakra, amennyit a feje ér. Az olcsóbb ABS műanyag sisakok ( mint amit belinkeltél ) vagy a termoplasztik sisakok márkától függetlenül kb 4 évig tartják meg az ütéselnyelő képességüket. Ez lehet Shark, AGV ésatöbbi márka, nincs jelentősége. A szénszálas, illetve drágább komponensű sisakokra nincs ilyen "megromlási" idő. Ezek sajnos drágábbak is. Persze a karbon szálas sisakoknál is van egy ár ami felett már a "design"-t fizeted meg, de az említett sisakok más árkategóriát képeznek. Nekem két sisakom van, egy régebbi olcsóbb shark ( termoplasztik) és egy elég drága AGV ( szénszálas ). Az egy dolog, hogy a drágább sisak szerintem ergonómialiag jobb ( kivehető, mosható belső rész, dupla o gyűrű ) de pl a rostély zárszerkezete is minőségibb ( a shark már magától kinyílik ha belekap a menetszél, ami elég gáz ).

Szerintem az, hogy egy 50ccm-es robogóra vagy egy 1000-es sportgépre ülsz nem számít. Fejed csak egy van és vigyázz rá!

2012. márc. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sn0wf0x ***** válasza:
Ezek a termékek mind bevizsgált sisakok E.C.E szabvánnyal. Nem a legjobb minőségűek ez tény, a héjszerkezet nem veszi fel a versenyt egy középkategóriás sisakkal, de egyáltalán nem életveszélyes. Nyugodtan vedd meg!
2012. márc. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én ócskásnál vettem motoros sisakot német jó minőségűt le alkudtam 2500ft-ra egy hibája van hogy nincs rajta plexi :)

Utána néztem googleba és kiderült hogy ne is olyan xar mint gondoltam :D

2012. márc. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont a totalbikon volt egy cikk erről, ahogy az előttem író is említette. Ott kiderült, hogy az aldis "szart" a motoros boltban 2x drágábban vesztegetik, pedig ugyan az csak kicsit pepitában.
2012. márc. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
[link] nekem ilyen sisakom van nem a cross hanem a másik és kinyitottam rajta mind az 5 szellőzőt és ugy mentem vele már nem egyszer 200 fölött és nagyon is tökéletes sisak szerintem nyugodtan megveheted:))
2013. szept. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!