Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lesz-e jogosítványom?

Lesz-e jogosítványom?

Figyelt kérdés

Üdvözletem. Egy eléggé aggasztó kérdéssel fordulnék hozzátok. Szerkezetlakatos vagyok és szeretnék 1-2 éven belül (ez pénztől függ) "B" és "C" kategóriás jogosítványt szerezni. A "B" a munkámhoz már szinte elengedhetetlen lenne, a "C"-t meg + megélhetési forrásként szeretném.


A napokban hallottam, hogy lehe, hogy a jogosítvány szerzést érettségihez kötik, ez egy törvényjavaslat. Akkor velem mi lesz? Úgy gondolom, hogy ez igazságtalan döntés lenne számunkra...


Köszönöm előre is a válaszokat.


2012. márc. 30. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

LESZ !

Fel a fejjel - és ess neki mielőbb.

Milliónyi törvényjavaslat van ám ezek zöme (hála az égnek) a kukában végzi.

2012. márc. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ez nagy köcsögség lenne!
2012. márc. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Most ez mekkora hülyeség már?? Azt mondogatják, hogy kevés a jó szakember, diplomás van elég. Most akkor egy szakmunkást ezért diszkriminálnának, és nem szerezhetne amiatt jogsit, mert nincs egy sz.ros érettségije (már bocs, de a szakma mégiscsak többet ér).
2012. márc. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amúgy lesz biztosan! (kicsit felhúztam magam, bocs :) )
2012. márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnos most még nem tudom elkezdeni, mert nem állok úgy anyagilag.
2012. márc. 30. 20:46
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is az anyagi része miatt nincs jogsim 25 évesen.. Jó, oké nekem van érettségim, meg 2 szakmám is, de azért, ha ezt a törvényt bevezetik, szerintem nagy megmozdulások lesznek...
2012. márc. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Engemet is megütött egy kicsit a dolog, nem tudom, hogy egy érettségizett ember mivel tudna jobban vezetni mint én. Az én testvéremnek (10 évvel idősebb tőlem) már van B,C,D kategóriás jogosítványa és neki is csak szakmunkás bizonyítványa van, ő járművezetőként dolgozik. Már munkahelyi dicséretet is kapott már a teljesítményéért és a jó munkavégzéséért. Akkor hol itt a probléma? Nem értem azt aki ezt kitalálta...

Remélem, hogy csak javaslat marad és nem lesz belőlle hatályos törvény.

2012. márc. 30. 20:51
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
De már ez a javaslat is egy beteg agy szüleménye. Ilyet nyilvánosságra se szabadott volna hozni.
2012. márc. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség..

Nekem is van érettségim meg Technikusim is sz@rt nem ér az egész.. nem abból kertesem szerencsére a kenyerem!


Ezek a patkányok már mindent ki találnak csak hogy az emberekkel hogy tudjanak ki{aszni...


Szerintem semmi nem lesz belőle ha meg még is ne talán tán akkor.. gó ki külföld..


Anyám is Németországba szerezte a jogsiját.. itt szívatták órrba szájba..


Amikor haza jött honosította és van magyar jogsija ennyi...


Tehát ki mész ott van tolmács is nem kell nyelv tudás..

Amikor anyám csinálta a barátnőjénél lakott és meg volt 1 hónap alatt se a vizsga..


Jóval praktikusabb volt az egész mint itt azt mondta! :)


De szerintem nem fogják nem kell ettől félni, a hatóságnak kell a pénz! :))

2012. ápr. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség.Nem szabad be dőlni neki.Apukám oktató,és még semmi ilyesmiről nem volt szó.Az sem igaz hogy felemelik a B-s korhatárt 21 évre,mert már ez is olvasható interneten.
2012. ápr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!