Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy yamaha Jog 3kj tipusú...

Van egy yamaha Jog 3kj tipusú robogóm 26 éves körül lehet. A karburátorban a membrán tönkrement és újonnan nagyon drága nem ér anyit a motor. Olcsón szeretnék hozzájutni ehhez az alkatrészhez használt is jó?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Neharagudj de a karbiban hol van membrán?


A használtmotoron vagy robogóbontókban nézz körbe.

egy ilyen robiba a karbi felújító készlet max 2000ft,ha a visszacsapószelepre gondolsz ott lehet variálni de az i9s párezer ft-os tétel.ha dunakeszi környéki vagy akkor adhatok tippet hová menj alkatrészért!

Üdv!

2012. márc. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 waland ***** válasza:

Milyen üzletben találtál te drágán membránt? Szerintem kb. 4000Ft körül lehet kapni pl. itt is: [link]

Vagy itt: [link]

Amit te drágán találtál, az már sport célokra van.

2012. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a 9-est véletlenül írtam bele ,és utólag vettem észre.

utángyártottat kaphatsz olcsóbban is mint 4000 ezerért.

2012. márc. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 waland ***** válasza:
A 4000-t én is mint felső árat írtam, ha nem akar sportrobogót csinálni belőle. Ki tudja merre lakik, nekünk itt BP. környékén könnyű.
2012. márc. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek reméllem sikerrel járok.
2012. ápr. 1. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!