Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 4 ütemű robogó 60ccm-es...

4 ütemű robogó 60ccm-es hengerrel folyik a karburátorból a benzin, miért? Többi lennt!

Figyelt kérdés
van egy 4 ütemű 50ccm-es robogóm de vettem rá egy 60ccm-es hengert dugóval beállítottam mindent elindítom és túl sok benzin folyik a karburátorba és folyik a túlfolyón meg a légszűrőbe is, vajon mitől?

2012. márc. 31. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Úszót be kéne állítani.
2012. márc. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magas a benzinszint,úszóállítás :)
2012. márc. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vagy csak a tűszelep akadt meg és nem zár
2012. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Uszo szerintem rendben van a tuszelep az ami a membran alatt van? En is arra gyanakszom de mitol akad fennt?
2012. ápr. 1. 22:09
 5/7 anonim ***** válasza:
esetleg egy nagyobb bukkanótól is fennakadhat,bár ez a karbi típusától függhet.A simsonban gyakrabban felakad,mint egy újabb robogónak a karbijában:D
2012. ápr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem ment a motor meg egy metert sem. Ami a szelepfedelbol kijon levego azt a karbi aljara kell kotni ? Ha igen akkor annak mi a celja? Dusitja a benzint? Es az a levego loki fel a membrannal levo tut?
2012. ápr. 3. 07:49
 7/7 anonim ***** válasza:
tűszelep a membrán felett van
2012. ápr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!