Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen káros következményei...

Milyen káros következményei lennének, ha egy c14nz Opel motorra rászerkesztenék egy Astra TDS turbót meg egy intercoolert? :D

Figyelt kérdés

Természetesen csak elmélkedem rajta,nem áll szándékomban megtenni,esetleg csak akkor,ha emellett lenne egy másik gépem és nem érdekelne,de ez csak a fantázia...

Szóval,szerintetek mi lenne egy ilyen sufnizásból?


2012. márc. 31. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi. Tönkretennél ezt-azt, összekennéd a kezed párszor, itt-ott le is jönne bőr. Aztán a sikertelenség miatt beleunnál, odaadnád valami hozzáértőnek, hogy csinálja vissza, amit elcsesztél, vagy eladnád fillérekért.
2012. márc. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem te akartál korábban klímakompresszorból feltöltőt csinálni?
2012. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát ennél szakmaibb válszt vártam.

Nem vagyok hozzá tök hülye,igaz szaki sem.

Nem is én akartam azt a marhaságot.Nem én voltam.

Esetleg a kérdésemre kifejtené valaki a véleményét.

Kedves Túrórudi,láttam már kommentjeidet,úgy látom értesz ahhoz,amihez hozzászólsz.

2012. márc. 31. 17:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem alakítanám át mert többe kerülne a leves mint a hús! Azok az 1.4 es blokkok nincsenek felkészülve akkora terhelésre. Tehát ugy indul hogy gyári főtengely vezérműtengely kuka, kovácsolt dugók+hajtókarok nagyobb szelepes hengerfej.Maga a turbó+a módosított leömlő. Plusz egy két apróság.Annyi pénzből már vehetsz 2.0-s 16 szelepes motort is vagy 2.0 turbós motort is.
2012. márc. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. A TDS turbó nem 1.4-es benzines motorhoz van tervezve.

2. Ahhoz, hogy a kocsid elbírjon egy turbót, erősebb vezérműtengelyt, kovácsolt versenydugattyúkat, és jobb szelepeket kellene használnod. Ha ez nincs meg, akkor a blokk túlélési esélye igencsak a nulla felé konvergál.

3. Ha szeretnél több erőt kihozni a kocsiból, azzal jössz ki ár/lóerő arányban a legjobban, ha veszel bele egy másik motort. Pl. a Z18XER motor 140 lóerő felett van, 8.5 litert eszik egy H Astra kombiban átlagban, és egy F Astrába bőven elég akkora teljesítmény. Ha még ez a blokk sem elég, akkor a Dbilas árul hozzá tuning csomagot, kb.1500 euró, és úgy emlékszem 260-280 lovat ígérnek.

2012. ápr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 opeles ***** válasza:

Vegyél rá egy C14SE hengerfejet a sallangokkal együtt.

Így nyersz pár lóerőt, de inkább vegyél 1 nagyobb motort bele, vagy 1 erősebb motoros Astrát.

Ez a motor nem tuning alap.

2012. ápr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!