Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kingstar autógumirol kérek...

Kingstar autógumirol kérek véleményeket. megvegyem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát inkább ne...

Mint minden "gazdaságos" termék, ez is egy nagy rakás szar. Nem a gumin kellene az minden fillért megspórolni...


Inkább ezek a márkák között nézelődj:

Cooper, Dayton, Debica, Falken, General, Kormoran, Matador, Sava, Sebring, Sportiva, Tigar


Szintén olcsó gumik, és a gumiteszteken bőven az átlag alatt teljesítenek, de mégis jobbak mint a fent megjelölt gumi. Legalább ezekkel elmer indulni az ember nedves úton is.

2012. márc. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 pagan ***** válasza:
ne vegyél ilye sz@rt!ott a pont az elsőnél:)
2012. márc. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Az ilyen Kingstar márkák újrahasznosított gumik,mindenféle adalékokból meg koromból készül.. Olyan mint a bóvli gyümölcslé.. 1% gyümölcstartalom.. Na,ez a gumi is ilyen 1%-os.. :)


Ebben az árban még egy használt márkás gumival is jobban jársz,úgyhogy a válaszom nekem is az hogy ne vedd meg.

2012. márc. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet én is.Csak annyi még,hogy Tigar gumit se vegyél...Tapasztalatból írok.
2012. ápr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És Sebring-et se.Azzal jársz a legjobban szerintem ha használt (80-90%-os) de márkás gumit veszel én is igy szoktam sokkal olcsóbban kijössz, és nem szart veszel.
2012. ápr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bacsosz Sztavrosz válasza:

"Az ilyen Kingstar márkák újrahasznosított gumik,mindenféle adalékokból meg koromból készül.. Olyan mint a bóvli gyümölcslé.. 1% gyümölcstartalom.. Na,ez a gumi is ilyen 1%-os.. :)"



Ehhez hasonló dolgokra nem tudok mit reagálni. Gratulálok. Én nekem ilyen van (egy Suzuki Wagon R+-on), ár-érték arányban verhetetlen. Szerintem jó gumi (a viszonyítási pont pl. Matador). Egyszer sem csúsztam meg (szemben pl. a Matadorral). Bátran ajánlom, kétkedve vásároltam meg én is (de találtam egy-két jó véleményt, plusz a gumis sem mondott róla rosszakat, a várthoz képest is nagyon pozitív csalódás).

2016. jan. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!