Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2012-ben kötelező KRESZ...

2012-ben kötelező KRESZ tanfolyamra menni B-s jogosítvány megszerzéséért, vagy le lehet tenni a KRESZ vizsgát tanfolyam nélkül is?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek mondták 2011 végén hogy ők az utolsók akiknek kötelező a tanfolyam, de semmilyen felhasználható információt nem találok :S
2012. ápr. 1. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
A tanfolyamra muszáj beiratkozni.De meg lehet beszélni hogy nem jársz be órákra, oda fogják adni a könyvet és a gyakorló programot.Nem kötelező bejárni.Nálunk is volt olyan aki csak 1 órán volt ott és sikerült neki is a vizsga.
2012. ápr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pénteken vizsgáztam kreszből, de senki nem mondott olyat, hogy nem kötelező a tanfolyam. Sőt, egy hónappal ezelőtt, amikor kezdődött az egész, és még csak az időpont megbeszélése volt, akkor mondták is, hogy elméletileg kötelező a bejárás, de nem fogják szigorúan venni, ha nem jön be valaki, akkor sincs semmi.
2012. ápr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvileg nem kell, igaz én 2010 ben szereztem meg a kreszt. Mivel én akkor dolgoztam nem tudtam bejárni minden órára, és mondta is az oktatóm hogy nem nagy tragédia amire tudok menjek el hogy azért ott is ragadjon rám valami. Tehát most már nem kötelező eljárni de célszerű mert van olyan amit esetleg nem értesz meg se a könyvből se a vizsga lemezről és mégis kellhet hozzá a magyarázás. Én a könyvet nem is használtam csak kb néhány szabályt néztem meg benne hanem mindent a gyakorló vizsgaprogramról tanultam meg és a füzetből amit még a külön órán magyaráztak nekem.
2012. ápr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazából ha már kifizettem a tanfolyamot bejárnék, csak az érdekelt, hogy nem lehet-e így spórolni. De akkor ezek szerint nem :(

Köszönöm a válaszokat!

2012. ápr. 1. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!