Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja lehet a Robogómnak?

Mi baja lehet a Robogómnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Segítségetek kérném,mert van egy robogóm és az a gondom vele,hogy kulccsal nem tudom leállítani a motort.Ki tudom venni úgy a kulcsot,hogy a kormányzár is bekattan és jár a motor tovább.Csak úgy tudom leállítani a motort ha bekapcsolom rajta a riasztót és leállítja magát,akkor elkezd riasztani amit kikapcsolok.Szerintetek mi lehet a gond?Ha van valakinek valami jó ötlete kérem segítsen.Előre is köszönöm.
2012. ápr. 1. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Kapcsolási rajzzal könnyebb lenne, de én azt tippelném, hogy nem szakítja meg a gyújtás áramkörét. Ha azon is úgy van hogy ilyenkor letestelne egy pontot, akkor le lehet csúszva egy csatlakozó valahol a gykapcsoló és a blokk között.


Milyen típus?

2012. ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sukida Top 1 a tipusa.De eddig nem volt vele gond.Számomra az is fura,hogy beindítás sem megy a kormányról,csak a távirányítóról és berúgásra.
2012. ápr. 1. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha elfordítod a kulcsot leállításkor és ugye nem áll le, próbáld meg ráhúzni a gázt, hogy mit reagál a motor. Ha lefullad akkor nem elektronikus probléma van. Majd írj, hogy mi lett.
2012. ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 waland ***** válasza:
Ha ráadod a gyújtást, megy a féklámpa vagy az indexek? Ezek a távirányítós robogók úgy működnek, mintha két gyújtáskapcsoló lenne rajtuk. az egyik a rendes, a másik a távirányító. Szerintem tönkre ment a rendes gyújtáskapcsolód. Egyébként nem kell riasztással leállítani, ideális esetben, ha nem lukas a kipufogód, elég egy kicsit befogni a végét valamivel (ne kézzel, mert forró :))
2012. ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!