Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A driftelésért megbüntet a...

A driftelésért megbüntet a rendőr?

Figyelt kérdés
Például ha egy körforgalmat driftelve veszek be, senkit nem veszélyeztetek akkor megbüntetnek?
2012. ápr. 2. 21:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pest felé menet majdnem lelökött az útról egy driftelő BMW M3. Ha te vagy Ken Block, akkor nem félek, de akárki más hibázhat(még ő is). Nem biztonságos. Törvényről nem tudok, de remélem hogy van.
2012. ápr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

S ki határozza meg hogy mikor veszélyeztetsz valakit? Arra jön egy kisgyerek, kiugrik eléd, de te driftelgetsz és nem tudsz megállni. Ha egyensen mentél volna meg tudtál volna, de te úgy gondoltad hogy nem látsz senkit ezért biztos nem veszélyeztetsz senkit.

A közút nem játszótér!

2012. ápr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy megbünteti! Jó keményen!
2012. ápr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Eszem ágában sincsen driftelni, csak kérdeztem mert kíváncsi voltam rá!

Amúgy Somogyban lakom szóval nem én voltam az a Pesti gyerek M3-assal ! :D

2012. ápr. 2. 22:21
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
"jajj biztos úr há' nem látta hogy megcsúszott? örüljön neki hogy meg tudtam fogni, nézze már meg még jó hogy nem lett baja senkinek... jajj de jó hogy megtudtam fogni annyira örülök hogy itt van nagyon félelmetes volt..."
2012. ápr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha direkt csinálod megbüntethet mivel akár van ott az úton valaki akár nincs te veszélyezteted a forgalmat sőt ha gáz van és rossz helyre csúszol a gyalogosokat is. Egyik ismerősömet elkapták megúszta volna 100.000 Ft ra de nem fizette ki és már bíróságra kell mennie miatta. Szóval a driftelés nem játék, főleg ha közúton csinálod.

Az esetben kapsz a büntetés alól felmentést ha tél van tiszta jég az út és te véletlenül fordultál ki akkor ejnye bejnyével megúszhatod.

2012. ápr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Csak nemtudom hogy döntik el hogy most direkt volt vagy sem...
2012. ápr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mindegy. Ha nem direkt volt, és nem műszaki hiba, akkor relatív gyorshajtás.
2012. ápr. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%
Akkor meg bizonyítsa be hogy gyorsan hajtottam...
2012. ápr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Magad bizonyítottad a megcsúszással.
2012. ápr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!