Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti főként pestiek, ha mentek...

Ti főként pestiek, ha mentek valahova motorral kint meritek hagyni?

Figyelt kérdés
csak úgy az utcán, nem féltek, hogy ellopják? főként azokhoz szól a kérdés akiknek drágább motorjuk van.
2012. ápr. 3. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok Pesti ugyan de rengetegszer járok fel oda heti szinten kb. Régebben motorral mentem fel eddig egyszer akarták ellopni de nem jött össze nekik, de eléggé össze gányolták főleg az idomokat. Szerencséjük hogy nem kaptam el őket. Én a barátnőmhöz szoktam feljárni jó környéken lakik ugyan de ott is előfordulnak rossz dolgok. Azóta inkább autóval járok fel mert azt belehet zárni, van riasztó és még sok minden más.
2012. ápr. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tőlünk már loptak el egy mocit :( és mindig gondot okoz h hol rakjuk le... elképesztő h ekkora problémát jelent ez Mo.-n. és inkább nem használja az ember mint h ellopják
2012. ápr. 3. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Általában olyan helyen szoktam csak úgy otthagyni ahol sok ember jár.


Van egy teljesen igénytelen mz-m is ami 1éve nem volt lemosva, vakarni lehet róla az olajat, koszt, na azt bárhol ott merem hagyni:)

2012. ápr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:) na ja.. azt lehet énis ott merném hagyni:))

Hát köszi a választ!!

2012. ápr. 3. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!