Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyünk?

Milyen autót vegyünk?

Figyelt kérdés

2-2,5 mio környékén. 196cm vagyok:) VW Golf(2008), Astra, Focus?

Ne legyen túl nagy anyukám miatt -.- :D


2012. ápr. 4. 21:17
1 2
 1/14 anonim válasza:
65%
németet vagy japánt
2012. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Pont ennyiért vannak a 2008-as diesel Lagunák. Abban nagyon jól elférsz, és össze sem hasonlítható egy Golf, Focus szintű autóval.
2012. ápr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Laguna?? Ugye viccelsz? :D :D


A focust hagyd meg a rendőröknek... Inkább Golf vagy Astra.

Az első autóm egy Golf volt. Imádtam!


[link]


[link]


[link]


[link]


Alkudni kötelező!

2012. ápr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Ford. Renault, VW felejtős.
2012. ápr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekünk egy sedan ford focusunk van én 2 méter vagyok és elől fejedelmi a hely, hát hátul már a fejtér nem elegendő nekem. ez egy nagyon jó kocsi, szóval én azt mondom ezt válaszd.
2012. ápr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi. Melyik eszik a legkevesebbet pl 1.4es motorral? Melyiket a legolcsóbb fenntartani? Menettulajdonságnál mindenhol Focus, Astra Golf volt a sorrend.
2012. ápr. 5. 21:32
 7/14 anonim ***** válasza:
"Pont ennyiért vannak a 2008-as diesel Lagunák. Abban nagyon jól elférsz, és össze sem hasonlítható egy Golf, Focus szintű autóval."-Ezzel teljesen egyetértek a Laguna nem hasonlítható egy Focushoz vagy Golfhoz minőségben az említett autók magasan verik a Lagunát.Én a Focust venném.
2012. ápr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy így vélekednek a népek, így gyönyörű Lagunákat lehet kapni olcsón. Nevetség, hogy mások milyen fosokat vesznek azonos pénzért. Nézd meg egy új Laguna belső terét újan, majd egy 250e Km-t futottnak. Kopás sehol! Aztán nézd meg ugyanezt egy 2005 utáni Passatnál...
2012. ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
és nézd meg milyen híre van a francia autóknak. francia autót max. ingyen.
2012. ápr. 5. 23:24
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, mert az emberek a híre alapján választanak autót, nem az alapján, hogy valójában milyenek. Olvasd csak el népítéleten mit írnak az új Lagunákról...ők biztosan hülyék.
2012. ápr. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!