Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemesebb meghirdetni eladásr...

Érdemesebb meghirdetni eladásra az autót, vagy inkább kereskedésbe adjuk be?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nincs semmi baja,és ahogy hirdetted el is tudod adni akkor inkább hirdesd meg.Vannak ingyenes oldalak erre.Így jobban jársz
2012. ápr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy magánszemélynek add el. 1 mert többet ad érte. Másik hogy a kereskedő nem puszira veszi be hogy neked jó legyen hanem kipofozza és eladja a kocsid 2x es áron.
2012. ápr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Amúgy milyen autód van??

Lehet érdekel.

2012. ápr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha magad értékesíted, több pénzt fogsz érte kapni. Cserébe viszont lehet, hogy hetekig, hónapokig árulod majd (ha nem keresett típusról vagy kivételesen jó, esetleg különösen olcsó autóról van szó), közben fizetheted rá a kötelező biztosítást, az adót és folyamatosan el kell viselned a mikor milyen vevőjelölteket, akik képtelen időpontokban hívogatnak, látatlanban az általad elképzelt minimális ár alá alkudnak (és utána élőben azt tekintik kiindulási alapnak, ahonnan ugye csak lehet még alkudni), megígérik, hogy jönnek, de elfelejtik és húzzák az időt, üzembentartóival, kölcsönadásival, ügyeskednek, hitegetnek, hogy majd egy hónap múlva lesz pénzük, közben pedig gonosz, pénzéhes embernek hisznek, aki egyáltalán nem is tartotta karban az autót, csak egy sz*rkupacot glancolt ki, hogy minél nagyobbat kaszáljon rajtuk.

Szerencsére ez utóbbi nem olyan nagyon gyakori. Eléggé lepukkant, "kutyának sem kell" állapotú autó az, amire nem lehet értelmes, komoly vevőt találni. Ami használható, jó állapotú, arra elfogadható időn belül jön olyan vevő, akivel lehet értelmesen beszélni. Csak el kell hajtani a kereskedőket, az "úgy csináljuk már, főnök, hogy mindenkinek jó legyen, nem kell ide ennyi papír" jelszóval pár hónapra melósautót kereső bodzaszedőket, a porrá rohadt Civicet/Swiftet lecserélni készülő, "elhúz a futómű meg nyomófokozaton lassú a hátsó rugóstag és ezt a motort amúgy se lehet nitrósítani" hozzáállású boyracereket (nyomófokozat az anyád kínja, gyári olajos gátlón) és a többi idiótát, aki ilyenkor feltűnik. Ha van hozzá türelmed, megéri. Ha nincs, akkor marad a kereskedés. Ott kevesebbet kapsz érte, ez az ára annak, hogy azonnal átveszik az autódat, nem kell semmivel sem foglalkoznod.

2012. ápr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Másik hogy a kereskedő nem puszira veszi be hogy neked jó legyen hanem kipofozza és eladja a kocsid 2x es áron."


Annyira szánalmas hozzáállás. Komolyan gondoljátok, hogy ennyiből áll az autókereskedelem?

2012. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A www.hasznaltauto.hu-n ingyenesen tudsz hirdetni. Én például szívesebben veszek autót a tulajdonososától mint egy neppertől.
2012. ápr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Miért miből áll az autókereskedelem ha nem ennyiből?? XD

Egy csomó mentességet kapnak az autókereskedők emellett..

Én elhiszem hogy valamiből nekik is meg kell élni de szerintem egy autókereskedő keressen meg engem ne én vigyem be neki bagóért a kocsit. Szerintem ha érdekli akkor felhív mert sok az ilyen hirdetést böngészi non-stopp...

Szóval lehet akkor is kereskedőhöz jut a kocsi ha be se viszed oda. (gondolom kedves kommentelő te is egy nagy szakításra váró autókereskedő vagy aki úgy megy oda üzletelni hogy ez is rossz az is csak ennyit adok érte) Ismerlek titeket jól. Én is autókereskedő voltam. :)

2012. ápr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És miért hagytad abba?
2012. ápr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
VW Polo 1,4-es motor 2000-es gyártmány. Nagyobbat szeretnénk venni, mert bővült a család.
2012. ápr. 7. 17:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Mennyiért szeretnél megválni tőle?
2012. ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!