Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire való az elektromos...

Mire való az elektromos kerékpáron az "iginition" funkció?

Figyelt kérdés
Az idézőjeles gyújtáskapcsolón három állás van, az on és az off az számomra evidens, hogy mit jelent, de az ignition-nal nem tudok napirendre térni mert ha ignition állásba van ami egyébként ha jól tudom akkor gyújtást jelent, szóval ha azon az álláson van a kulcs akkor is ugyan úgy viselkedik mint az on állásban. Meg tudná mondani valaki mire jó az ignition funkció?

2012. ápr. 8. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy világítás, mint ahogy a motorokon is a gyújtás kapcsoló?
2012. ápr. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem mert arra van egy külön gomb a "műszerfalon" és az ignition és on funkcióban is működik jah és még azt elfelejtettem hozzátenni, hogy sem sebességbeli sem nyomatékbeli különgbséget nem észlelek sem pedig energiatakarékosságot és emiatt nem tudok rájönni mi a különbség a kettő között
2012. ápr. 8. 10:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a gyártónak egyszerűbb és olcsóbb volt 3 állású "gyújtáskapcsolót" beszereznie, szemben a kétállásúval.
2012. ápr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ócska kínai f*s és nem tudja, hogy kínjában már milyen baromságot tegyen bele. Vagy most jutott eszembe, ha nagyon komoly elektromos bicó, akkor a kulcs az ignition állásba fordítva, a kerékpárt tekerve vissza tölt az akkumulátorba.
2012. ápr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad lehet erre már énis gondoltam de még nem próbáltam.
2012. ápr. 9. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!