Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Driftelésre alkalmas a BMW...

Driftelésre alkalmas a BMW e30 318i?

Figyelt kérdés
pl ez [link] Szerintetek ez elég driftelésre?
2012. ápr. 8. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit értünk driftelés alatt? Ez a példány egy komolyabb megmérettetés során lerohadna, nem versenyautó, de talán havon, jégen csúszkálni elég lehet.
2012. ápr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
...már persze ha beindul.
2012. ápr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Kőkemény a gép! Salakon esetleg kipörög a kereke, de ezzel aszfalton maximum nyikkantani tudsz.
2012. ápr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Driftelni többszáz paci az igazi,egy 1.8 motor karcsú.

Láttam egy e36-ot ötezres mocival - na az már igen!

:D

2012. ápr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A sarkon ökörködni esetleg jó, normális drifthez kevés. Ott általában 3,5 litertól és 300Lóerőtől indulnak a motorok.

Kivétel Zentai féle Sierra 2.0 ZetecTurbo és a FocusRS 2.5 turbo. Igaz itt az RS szintén 300 ló fölött van :)

2012. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jajj, hagyjuk már ezt a többszázlóerős dumát, egy tök alap AE86 Hachirokuval is lehet már jókat driftelgetni, az sem sokkal több 100 lóerőnél. Ha a kérdező nem versenyszerű driftelésre gondol akkor elég lehet, de szerintem ez már szét van nyúzva nagyon, tehát lehet nem bírja sokáig, arra hogy valaki megadja neki a kegyelemdöfést pont jó.
2012. ápr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Jajj, hagyjuk már ezt a többszázlóerős dumát, egy tök alap AE86 Hachirokuval is lehet már jókat driftelgetni, az sem sokkal több 100 lóerőnél." << lehet, csak a tököli "pályán" a 130+ lovas Lada nem tudott végigmenni egy íven.


Én is írtam, komolytalankodni lehet vele, komolyabb dolgokhoz nagyon sovány.

2012. ápr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

" lehet, csak a tököli "pályán" a 130+ lovas Lada nem tudott végigmenni egy íven."


Egy 500 lóerős Mustang sem tudott volna, a Lada futőműve nem ilyesmire van kitalálva, a BMW-é vagy a Hachié meg mondjuk tökéletesen alkalmas driftelgetésre.

2012. ápr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Épített Lada volt. A többi driftre épített autónak is sikerült. Ne vedd sértésnek, de nem csak gépen kéne driftet nézni ;-)
2012. ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!